RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 8 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Cena mainkuna
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Dla mnie cena za kociaka do kochania ok. 1500 zł nie jest wygórowana tym bardziej, że hodowca przez 3 m-ce musi pokryć koszty dobrej karmy, żwirku, wizyt u weta...no nie liczę tutaj kosztów utrzymania samej mamusi Shocked i oczywiście czasu poświęconego kociakom.....co uważam za bezcenne! Very Happy
Nie zmienia to jednak faktu, że część ludzi uważa, że za darmo najlepiej oddawać maluszki Rolling Eyes Na wystawie w Łodzi doszedł do nas facet i pytał się po ile koty? Powiedziałam mu, że nie posiadam na sprzedaż kociaków bo moja Kirusia jest za malutka i na chwilę obecną chyba oczywistym jest, że cieżko powiedzieć "za ile będą koty"..........Ale facet był uparty więc powiedziałam, że generalnie cena kształtuje się ok. 1500 zł, po czym stwierdził Łooooooo matko aż tyle????????? Shocked I dopytywał się z czego to wynika przeciez miałkunków było najwięcej na wystawie to powinny chodzić za "grosze"..... Można się załamać takimi tekstami........ Confused

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Ale facet był uparty więc powiedziałam, że generalnie cena kształtuje się ok. 1500 zł, po czym stwierdził Łooooooo matko aż tyle????????? Shocked I dopytywał się z czego to wynika przeciez miałkunków było najwięcej na wystawie to powinny chodzić za "grosze"..... Można się załamać takimi tekstami........ Confused

Mercedesów czy też innych luksusowych aut tez obfitość, ale czy z tego powodu są sprzedawane za grosze?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem

Mercedesów czy też innych luksusowych aut tez obfitość, ale czy z tego powodu są sprzedawane za grosze?

Racja! Very Happy Jak spotkam dziada to mu to powiem Cool

Odpowiedz z cytatem

Dobre! thumbleft

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
(...) Na wystawie w Łodzi doszedł do nas facet i pytał się po ile koty? Powiedziałam mu, że nie posiadam na sprzedaż kociaków bo moja Kirusia jest za malutka i na chwilę obecną chyba oczywistym jest, że cieżko powiedzieć "za ile będą koty"(...)

czyżby hodowla się kroiła Question

sunshain napisał:

czyżby hodowla się kroiła Question

Kircia jest kotką hodowlano - wystawą Very Happy Ale teraz to jeszcze dziecko Smile Dłuuuugo szukaliśmy naszej pierwszej koteczki do hodowli Rolling Eyes
Po nowym roku zamierzamy zarejestrować przydomek i zrobić stronkę Shocked

Odpowiedz z cytatem
oceniasz te kotke jako wystawowo-hodowlaną?
dlaczego zdecydowałas sie hodować??

Hm skoro hodowczyni sprzedała kotkę jako hodowlano - wystawową to chyba oznacza, że taka jest? Oglądaliśmy ją jak miała 4 tyg i hodowczyni uprzedziła nas, że jeśli (np. uszy się rozjadą, tudzież stanie się coś innego co sprawi, że nie powinna być kotką hodowlaną) to nie sprzeda jej jako hodowlanej...Ale na szczęście nic takiego się nie stało i uważam, że jest naprawdę niezłą kotką (co potwierdził m. in. sędzia na wystawie, że zapowiada się bardzo dobrze).
Moi rodzice mieli hodowlę psów, więc wiem z czym liczy się hodowla to nie są same przyjemności, ale jestem na to gotowa.
Mój mąż od zawsze lubował się w kotach i jak wzięliśmy Harcia to wtedy zrodził się pomysł hodowli i zaczęliśmy szukać koteczki - bardzo ciemnej szylkreci i akurat taka pojawiła się w hodowli Fluffy Coons. Mamy nadzieję, że uda nam się dobierać reproduktorów w ten sposób aby udoskonalać tą cudowną rasę. Na razie musimy poczekać co wyrośnie z naszej Kiry Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Hm skoro hodowczyni sprzedała kotkę jako hodowlano - wystawową to chyba oznacza, że taka jest?

Z tym to nie zawsze tak jest niestety Wink oczywiście nie sugeruję,że tutaj tak było, ale nie wszyscy hodowcy sprzedają tylko najlepsze koty do hodowli....

Oczywiście, różnie jest z uczciwością hodowców, o czym zdążyłam się przekonać.
Część hodowców pisała podejrzanie niskie ceny, a inni znowu moim zdaniem wygórowane ceny za hm niezbyt specjalne kociaki... Confused Przy wyborze Kiry zaważył jej rodowód, jej rodzice i kontakt z hodowcą no i umaszczenie Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Maja chyba głównie miała na myśli typ jaki preferujesz pytając czy jest dla Ciebie wystawowo hodowlana Razz .

Meri napisał:
Maja chyba głównie miała na myśli typ jaki preferujesz pytając czy jest dla Ciebie wystawowo hodowlana Razz .

Jeśli chodzi o typ to chyba skłaniam się bardziej ku "staremu" ponieważ podoba mi się to mrożące krew w żyłach spojrzenie i ogólnie bardziej dziki wygląd.

Odpowiedz z cytatem
Meri napisał:

Jeśli chodzi o typ to chyba skłaniam się bardziej ku "staremu" ponieważ podoba mi się to mrożące krew w żyłach spojrzenie i ogólnie bardziej dziki wygląd.

czyli następny kot w hodowli będzie w starym typie bo obecne nie są

Wiem Laughing W nowym typie podobają mi się wielkie gackowate uszyska Very Happy
Może jak się zdecyduję na kocura to będzie on w starym typie Smile
Widziałam parę stron hodowli, gdzie były koty w starym typie ale wszystko w Niemczech Confused I do tego nie sprzedają do początkujących hodowli, więc nie miałam za dużego wyboru jeśli chodzi o stary typ... Sad
Ale nie żałuję bo moje kociaste bardzo mi się podobają i kocham je nad życie Very Happy

Odpowiedz z cytatem
Aj tam nowy typ czy stary, byleby były dobre w typie Razz nie popadajmy w skrajności...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny