RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 9
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Cena mainkuna
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Cena mainkuna 
Ceny MCO mogą być bardzo różne. Niektórzy optymiści liczą, że sprzedadza kotka na kolanka za 2500 PLN. Ale te czasy już minęły.

Inni są pesymistami:

http://koty.zwierzeta.eurocity.pl/glowna.php?serial=3277

Oto ogłoszenie o rodowodowych MCO za 800 PLN, a do hodowli za 1000.
Rodzice z Lavender Love, tatuś IC.
A kociaki 7 miesiecy bez przydziału.
Hmmm Shocked

szkoda..cena naprawde zenująca...a rodzice swietni..ten Ike czarny solid jest bardzo dobry-widziałam go na wystawie

ta hodowla,która daje ogłoszenia bardzo miła..nie ma strony internetowej,mysle ze powinna ja załozyc ,moze byłoby łatwiej znależć domy kociakom,albo po prostu przestac kryc ...
a ma jeszcze druga kocice ...

nie rozumiem dlaczego ceny mco tak spadaja ...toz ryski,brytki i inne sa juz droższe niz nasza rasa

co do ceny 2500 na kolanka,Fanaberio to troszke nie masz racji...sa koty za ktore dałabym na kolanka taka cene (hodowle)

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Maju, ceny MCO spadają, bo MCO pewnie jest trochę za dużo. Choć chyba nie spadają aż tak. Masz rację, w tym przypadku jest chyba problem braku dotarcia do nabywcy. Żyeby kupić, ludzie muszą wiedzieć, że coś (ktoś) jest na sprzedaż.

A 2500 za kotka MCO na kolanka. Można, ale to czysty snobizm, ijakby to rzec, fanaberia Wink . Ważne też jest, zeby kot był tego wart. Ale w przypadku, o ktorym myślę hodowcy stracili chyba kontakt z rzeczywistością. Very Happy

Ja moge powiedziec jak jest tutaj. Ceny zaczynaja sie za kolankowca od 450 (kot nie za bardzo) po 550-650 ( calkiem, calkiem) do 980 ( tyle chce CHristomas za nakolankowca Shocked -lekka przesada).

Hodowlane przewaznie 1000. Z tych znanych i lepszych 1300-1500.

Ceny oczywiscie w Euro.

Szczerze powiedziawszy tak niskie ceny trochę mi "śmierdzą" Confused Ale im starszy kociak tym trudniej go sprzedać, więc nic dziwnego, że 7 miesięczne są takie tanie

jak kociak troche starszy to nie znaczy że "termin przydatnosci do spozycia" minął Rolling Eyes

Zauwazyłam, ze to różnie bywa. Jedne hodowle Przeceniają (w dół) starsze 7-8-miesieczne kociaki. Inne - na ogół lepiej znane nie zmieniaja ceny. Spotkaląm sie nawet z sytuacja, gdy cena rosła z wiekem- bo wyhodowanie takiego kociaka kosztowało Smile.

Maju, a tak na marginesie - kiedy nam przedstawisz swój najnowszy miot Question Umieram z ciekawości Embarassed

to ja pozwolę sobie spytać, jako być może przyszły opiekum mco w jakich granicach kształtuje się cena kociaka na kolanka? Oprócz przygotowania domku najpierw chciałabym przygotować się finansowo. bardzo będę wdzięczna za odpowiedź.

pozdrawiam

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zmieniony przez Asskia dnia Czw Lis 15, 2007 13:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz z cytatem
dzięki za info. Rozumiem, że hodowla wiąże się z nakładami finansowymi i zbyt niska cena zastanowiłaby mnie. Wolałam spytać żeby mniej więcej się orientować jak niska cena nie powinna być.
Trochę namieszałam, ale mam nadzieję, że wiadomo o co mi chodziło
pozdrawiam.

Odpowiedz z cytatem
a w jaki sposób te ceny się utarły, że na kolanka to 1500 pln a do hodowli to 2500 pln, chociaż są i odchylenia od ww. średnich?

no i kto sprzedaje poniżej a kto powyżej tej ceny....a jak hodowca sprzedaje kociaka z polski na zagranicę to czy nie sprzedaje za wyższą kwotę niż 1500 lub 2500?

na allegro widziałam rózne oferty w ogłoszeniach za np 600 pln za kociaka lub 200 pln za krycie...

Odpowiedz z cytatem
600 pln za kociaka lub 200 pln za krycie...

marzę żeby pokryć za tą cene
lub kupić sobie kocura za tą cene

dla wymagających to ta górna półka cenowa raczej...

Odpowiedz z cytatem
swoją drogą to ciekawe jak te ceny się ukształtowały....bo jak w Europie zachodniej 1500 EURO a u nas 2500 PLN do hodowli to jednak jest to spora różnica.

Odpowiedz z cytatem

a co do ceny do hodowli to raczej u nas tez duzo powyżej tej 2500

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny