RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ile masz kotów?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
niestety i ja nie mam tak okazałej gromadki jak coponiektórzy Wink
u mnie na dzień dzisiejszy 2 kocury + 1 kastratka Smile)
ale też mi sie marzy następny..Wink ta choroba jest zaraźliwa Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem

Minojami napisał:
zarazliwa i niestety NIEULECZALNA!

Ja wiem, czy niestety... Laughing Laughing Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
oj niestety....szczegolnie o 3-4 rano jak przez zebra ci sie "ciezarowka" przewala, potem jakis potwor lize cie po brodzie i nosie, a jak dalej nie chcesz glaskac ( o 3 RANO!!!!!!!!!!!!!!!!), to cie lapa trzasnie!

8)

Ostatnio zmieniony przez Asskia dnia Czw Lis 15, 2007 13:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
to ci zazdroszcze Laughing ja juz nie wiem co mam robic Crying or Very sad jestem wykonczona, co noc to samo, najgorsze jest to ze on tak mruczy ze umarlego by obudzil...jeszcze nigdy tak glosnego kota nie slyszalam. TZ nie budzil sie nawet jak Jamil z Minovou sie trzaskali w nocy... teraz jak Yvory wlaczy "bas" to chyba caly dom jest obudzony....
Wiem...sama sobie winna jestem, ale nie mam serca kotow z sypialni wywalic, tym bardziej, ze wszystkie w sypialni spia.... mam tylko nadzieje, ze z tego wyrosnie

Wink raczej może nie wyrosnąc ..jak moja droga Ryszarda 8) prawie 4 lata..a wciąż umarłego by obudziła swymi mruczandami od 5.00 rano

Minojami u nas było tak samo, a nawet jeszcze gorzej, ja to nic, ale mojemu mezowi nic tak nie działało na jego układ nerwowy jak głośno mruczący kot o 3 rano na głowie:].A teraz dobra wiadomość- od kiedy Johnnie stał się już pełnoprawnym facetem Laughing już nie mruczy tak głośno (ku naszej wielkiej uciesze) i z glowy meza przeniósł się na jego szafkę nocna Very Happy ... Nie martw się Minojami jestem pewna,że mu przejdzie!

Ostatnio zmieniony przez Asskia dnia Czw Lis 15, 2007 13:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Minovou i jmail sa nauczeni, ze w nocy sie spi jak zacznie ktores sie bawic, wystarczy ze powiem "ruhe!" (spokoj) i jest cisza. Yvory Rolling Eyes nie rozumie ani slowa (zero po Polsku, zero po Niemiecku... po lacinie tez nie Laughing ) moge wrzeszczec ile chce, jego nie wzru´sza nic! Reakcje o 15 min przesunac - niemozliwe. Lobuz wie gdzie jest przod a gdzie tyl. Jak sie przewroce z boku na bok, przelazi, zeby do twarzy sie dostac i lize Rolling Eyes okropnosc.... Musze chyba faktycznie jakis cytrynowy krem kupic i sie posmarowac jak do lozka wleziue, moze sie wtedy odczepi Laughing
Mimo ze mnie denerwuje czasami nie oddalabym diabla za nic w swiecie...kocham go bez pamieci!

Ja nie chcę nikogo denerwować, ale ja mam tak twardy sen, że mogą po mnie biegać, szturchać, itp., a ja tego nawet pamiętać nie będę. Rolling Eyes No raz Sancia mnie zbudziła, kiedy mi łapkami po powiekach delikatnie przejeżdżała... Laughing Laughing Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Henio nie tylko mruczy, ale i ugniata. Głowę, tam gdzie są włosy. Wkłada w to całe serce. Jest to nawet do wytrzymania w ciągu kilku dni od obciecia pazurów. W inne dni... brrrr Evil or Very Mad

Z wielkim opóźnieniem informuję, że mam tylko jednego kociaka Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Cały czas marzę o kolejnym ale narazie to nie możliwe Sad może jak syn trochę podrośnie Smile

A ja kotów nie liczę, kiedyś jeszcze jakoś sie dało ale w chwili obecnej, hmm, trochę trudniej, wiem że mam trzy mioty MCO od trzech różnych kocic (jak na złość trzeba było pokryc i tak jakoś niefortunnie wyszło ze co miesiąc miot był Confused ) ale kotów nigdy za dużo...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Tylko pozazdrościć tylu kociaków Very Happy Very Happy Very Happy ale muszą szaleć Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny