RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 13
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
wymarzona kotka.....
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post wymarzona kotka..... 
Mam pytanie do wszystkich hodowców i nie tylko Question
Czy z 6-cio tyg,która waży 600gram koteczki może wyrosnąć duża kocica,jeśli jej rodzice ważą 6kg i 8kg.
Może z góry wiadomo że kicia będzie mała.Hodowca gwarantuje,że będzie duża,bo ma długie nogi i najpierw rośnie w zwyż a potem nabiera masy. Rolling Eyes
Bardz proszę podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami...... Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Nie, różnica między siostrami to 50 gram.W miocie kociaów jest 7.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Koteczka jest cudo tylko ta waga...... Crying or Very sad

Odpowiedz z cytatem
trudno rzec jak sie nie widzi i nie zna poprzednich miotów po tych kotach..
ja tylko powiem jak było u mnie-

moja Zazka jak była malutka,miała 4 braci..zawsze wydawała mi sie maleńka i cherlawa..
a teraz jest duża jak matka(która do małych nie nalezy)i grubasna ,więcej wazy od matki..

w innym miocie miałam wcześniaczke,cudem uratowaną ..naprawde była leciutka,jak piórko i mała(w porównaniu z pierwszym miotem)
a teraz waży tyle co mama ,i wcale nie jest mała

Odpowiedz z cytatem
ale to zawsze jest ryzyko,nie wiemy jakie duze koty urosna ,nie zawsze dorównuja rodzicom,nieraz przerastają ,nieraz nie..
nieraz z sporego kociaka wcale nie wyrasta wielkolud

Odpowiedz z cytatem
Decyzja jest trudna i szybko muszę ją podjąć może jakś fotka....

Odpowiedz z cytatem
wydaje się dość chuda, ale to pewnie dlatego że ma duże rodzeństwo, kiedy przejdzie na suche zapewne przytyje. Według mnie nie ma co sie martwić. Najlepiej jakbyś poprosiła o zdjęcie matki kiedy była mała i porównać.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Yvory tez mial 7 w miocie. I wazyl w wieku 4 tyg 680g... Ale jezeli rodzice sa duzi, to moze potem wybije...

Ona jest jak dla mnie śliczna. Cudna mała dziewczynka.

A ja mam motylki w brzuchu jak na nią patarzę,i chyba się w niej zakochałam love4

Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem najważniejsze jest to co Ty czujesz, jesli czujesz kociaka, coś sie z Tobą dzieje jak patrzysz na jej zdjęcia to znaczy, ze to jest to Very Happy
Jesli rodzice są tacy jak napisałas, to raczej tylko zaniedbania moga spowodować, ze dziewczynka nie bedzie duża
A chuda wydaje sie tylko przez to, ze ma wielkie uszy - przeciez ona ma dopiero sześć tygodni. W tym okresie kocieta przeżywają bardzo intensywny rozwój i ich waga moze sie zmieniać radykalnie w kolejnych tygodniach. Dziewczynka może Cię zaskoczyć i przescignac rodzeństwo, czego Tobie zycze Very Happy

No tak nigdy nie ma się pewności co z kota wyrośnie,ale kochać to jedno,a hodować to drugie......

Odpowiedz z cytatem
A wzrost zawsze jest niewiadomą....

Duzy miot to zawsze niebezpieczeństwo ,że któreś z kociat będzie drobniejsze. czasami kilka tygodni trwa zanim dogoni reszte rodzeństwa. Ja tez teraz w miocie mialam taka kruszynke. Maluszkow w brzuszku bylo 8 , z zego przezylo 5(cesarka). Malenka od poczatku byla jak okruszek(68g.) ,rodzeństow roslo, a ona wciaz pozostawala miniaturka mco, moj Tż na nia mowil maine coon bonsai. Apetyt super, a waga wciaz odstajaca od reszty. Dzis roznica wagi pomiedzy nia a 4 co do wagi koteczka wynosi 200g. Czyli nie tak dużo. widac ze jest mniejsza od rodzenstwa, ale lapy zrobily sie grube, szczeka mocna i zapowiada sie ze dogoni reszte. Czyli bedzie miala wage i wzrost mamy jak dojdzie do wieku odpowiedniego.
Zapytaj jak je, co je(to wazne), ile razy ja odrobaczali, jak sie zachowuje(czy sie bawi, nie jest apatyczna, czy lobuzuje jak reszta).
Caly wywiad zrob. Masz do tego prawo. A jak kupujesz kotke do hodowli to moze da sie jeszcze poczekac? Dwa, trzy tygodnie. zobaczysz jak bedzie sie zmieniala.

sorki za brak polskich liter ,ale czarny diabel zatopil kla w moim palcu i spuchlam, tak ze pisze jednym palcem....tak to jest jak sie pieszczocha,zarloka karmi z reki....

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 13
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny