RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kto zna hodowlę Medium Color PL
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
W przyszłym tygodniu odbieram ślicznego kocurka MCO. Czy ktoś z Was posiada jakieś informacje o hodowli Medium Color Pl. Nie mam żadnego doświadczenia i trudno mi ocenić czy to dobra hodowla. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam wszystkich kociolubnych Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
jak juz odbierasz kociaka ,to chyba za póżno na takie pytania??

ps.
Ania ma fantastyczne koty..

(o szczególy prosze pytac hodowce)

Odpowiedz z cytatem
dopiero teraz udało mi się trafić na to forum Sad chciałabym, żeby z kotkiem było wszystko ok, chyba nigdy nie jest za późno, aby dowiedzieć się czegoś od kogoś kto wie więcej i lepiej. Też uważam, że pani Ania ma fantastyczne koty, inaczej nie decydowałabym się na zakup, co nie znaczy że nie warto zapytać.

Odpowiedz z cytatem
jak chciałas pytac ,to nie na forach Laughing
tylko hodowcy,lub ludzi którzy maja koty z danej hodowli
jesli inni ''klienci ''sa zadowoleni,znaczy że hodowca i koty sa good

Odpowiedz z cytatem
widzę, że chyba trafiłam pod zły adres Sad
liczyłam właśnie, że spotkam tu ludzi którzy kochają koty i wiedzą na ich temat więcej ode mnie i będą chcieli sie tą wiedzą podzielić....
wyobraź sobie, że bardzo wnikliwie pytałam hodowcę o interesujący mnie temat, i pani Ania udzieliła mi wszystkich informacji jakie posiadała, innych "klientów" nie miałam okazji pytać, jeżeli jest coś złego w tym, że zapytałam o to na forum, to przepraszam ale widać mam mylne wyobrażenia na temat forum.... co nie jest wykluczone

Odpowiedz z cytatem
jak juz odbierasz kociaka ,to chyba za póżno na takie pytania??

ps.
Ania ma fantastyczne koty..

(o szczególy prosze pytac hodowce)

I kazda hodowla typu krzak odpowie " Aj Pani nasze koty cudne som" Evil or Very Mad Maju, jedynie Twisted Evil opinie "szczesliwych " nabywców pomagają uniknąć rozpaczy po zbyt szybkim rozstaniu sie z pupilem . JA NIE ZNAM TEJ HODOWLI I NIE MOGĘ NA JEJ TEMAT NIC POWIEDZIEĆ ; ALE ze swego doświadczenia wiem że pytać należy nabywców Exclamation ,inni hodowcy z reguły wiedzą że nie należy nabywać kota z danej hodowli - ale NIGDY tego nie powiedzą publicznie Twisted Evil Powód Question - oczywiście to tylko plotki jakie do mnie dotarły - ale podtruwanie kotów na wystawach, dziury w oponach etc, A w efekcie sytuacja jest taka - środowisko hodowców wie ale milczy; hodowle krzaki działają dalej i naciągają nieświadomych nabywców "nakolankowców"; związek hodowców rozpadł się na drobne itd.
Ufff, od rana ciśnienie mi skoczyło Confused
I JESZCZE RAZ : JA NIE ZNAM TEJ HODOWLI I NIE MOGĘ NA JEJ TEMAT NIC POWIEDZIEĆ - to tak żeby uniknąć niporozumień.

Odpowiedz z cytatem
Już myślałam, że jestem kompletną idiotką, nie znam się na kotach i hodowlach kotów, w wielu obcych mi tematach rozmowa na forum dawała mi jakiś światopogląd, liczyłam na to że i w tym przypadku możliwa jest konstruktywna dyskusja, ale po postach maji jakoś w to wątpię.
Pozdrawiam Very Happy

Odpowiedz z cytatem
DRobiazg Very Happy na forum zwasze sobie pomagamy Very Happy - a ja jako stary grzyb chciałbym aby inni nie popełniali błędów jakie ja przez zbytnia wiarę w ludzką uczciwość popełniłem Confused Wystarczy że przez łatwowierność i miękkie serce mnie kuper boli Crying or Very sad

Odpowiedz z cytatem
jak chciałas pytac ,to nie na forach Laughing
tylko hodowcy,lub ludzi którzy maja koty z danej hodowli
jesli inni ''klienci ''sa zadowoleni,znaczy że hodowca i koty sa good

maju, czemu uważasz, że takie pytanie nie nadaje się na forum. ja tez bierałam opinie na temat interesujących mnie hodowli właśnie na forum (tym tutaj nota bene) i nikt nie miał nic przeciwko temu, a ja zdobyłam parę informacji...

pozwoliłam sobie wydzielic z tematu "prześmieszne zdjęcia..." i tu przenieść powyższy temat Wink

bo na różnych forach moze być wielu ''życzliwych'' Wink

a po za tym,ktory hodowca jawnie napisze na drugiego że tamten jest ''be''

Odpowiedz z cytatem
podtruwanie kotów na wystawach, dziury w oponach etc

to juz raczej przeszłość ...
znam tylko ze słyszenia ,ale czy to prawda?

Odpowiedz z cytatem
Przepraszam za to zamieszanie z postami, mam nadzieję że mi wybaczycie, jestem tu zupełnie nowa i troszkę się zakręciłam Embarassed

Odpowiedz z cytatem
Patix niczym się nie przejmuj Very Happy ja też trochę namieszałam Embarassed

maja napisał:
Króliku
bo na różnych forach moze być wielu ''życzliwych'' Wink

a po za tym,ktory hodowca jawnie napisze na drugiego że tamten jest ''be''

dlatego forum jest świetnym miejscem, zeby spotkać nie innych hodowców, ale innych "klientów" danej hodowli i zapytac ich o opinie

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny