Problem z kotkiem

Tutaj przedstawiamy siebie i nasze mainkuny

Moderatorzy: Teba, Kocurowa

ODPOWIEDZ
natalia991

Problem z kotkiem

Post autor: natalia991 » wt sty 23, 2018 11:50 am

Dzień dobry, mam 12 letniego kota. Około 7 lat temu wykryto u niego piasek a jego cewka moczowa była zatkana. Byłam z nim u weta i wszystko dobrze się skończyło. Przez kolejne lata nie było problemów. W lipcu byłam z nim u weterynarza bo mało siusiał, zrobiono mu prześwietlenie, dostał antybiotyki, ale podobno nic złego nie wykryto, cewka była ok. Około 4 tygodnie temu zaczął bardzo często chodzić do kuwety praktycznie co chwile ale nie oddawał dużej ilości moczu. Po wyjściu z kuwety cały czas lizał się na dole. Chciałam iść z nim do weta ale poczekałam do następnego dnia. Na drugi dzień wszystko wróciło do normy. Od wczoraj kotek jest widocznie zamulony, wymiotuje kilka razy dziennie, nie ma apetytu, znowu się liże, chodzi do kuwety i z tego co widzę mało siusia. Po przekopaniu kuwety leży w niej i nie chce wyjść. Bardzo się o niego martwię i oczywiście pójdę znowu do weta ale proszę o wypowiedź jakiejś osoby która się na tym zna czego mogę się spodziewać. Chciałam jeszcze dodać że od kilku dni dawałam mu puszkę z innej firmy niż dotychczas. Nie wiem czy to jest ważne ale wolałam to napisać.

Grzesio

Post autor: Grzesio » śr sty 24, 2018 16:57 pm

Wydaje mi się że może to być spowodowane znowu przez ten piasek. Mam nadzieję że Twój kotek szybko wróci do zdrowia :)
Jesteś na etapie zakładania własnej firmy i szukasz księgowej? Sprawdź nasze Usługi księgowe Poznań.

sebojan

Post autor: sebojan » wt lut 13, 2018 21:58 pm

no to jest troche smutne !

OlkaDorobowska94

suplementy dla kotów

Post autor: OlkaDorobowska94 » pt mar 23, 2018 11:48 am

A próbowałaś dawać kotu takie suplementy dla kotów, które pozytywnie działają na układ moczowy zwierzęcia? Koty dość często mają problemy z układem moczowym, więc suplementy są moim zdaniem niezbędne. W sklepach zoologicznych możesz znaleźć środki lecznicze, moczopędne, regulatory kwasowości, oraz środki chroniące układ moczowy.

Ja daje kotu suplementy profilaktycznie i jeszcze nigdy nie miał problemów z pęcherzem :)
Prowadzę swoją stronę internetową, zapraszam serdecznie tutaj.

lamciu

Post autor: lamciu » ndz mar 25, 2018 15:45 pm

ja mialem to samo ze swoim

Robercikk

Re: Problem z kotkiem

Post autor: Robercikk » wt kwie 10, 2018 11:48 am

Moja ciotka niestety miała taki sam problem ze swoim kotkiem.
Marzysz, aby Twoje meble były nowoczesne i oryginalne?
Tutaj możesz sprawdzić szeroką ofertę.

sopelak

Post autor: sopelak » ndz kwie 15, 2018 22:00 pm

nie tylko ty masz takie problemy

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr kwie 25, 2018 9:34 am

Proponuje udać się do weta i zrobić gruntowne badania: krew, mocz i usg
Obrazek