RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Szukam wymarzonego Maine Coona
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Szukam wymarzonego Maine Coona 
Witam wszystkich miłośników kotów..
Od kilku miesięcy poszukuję kotka maine coon moich marzeń i jak do tej pory mam pecha.Odwiedziłam kilka hodowli i zazwyczaj kotek ,który mi się podobał był zarezerwowany lub przeznaczony na wystawy hodowlane, a w związku z tym ,że nie zamierzam być hodowcą-kotek był dla mnie nieosiągalny. Crying or Very sad
Zdarzyło się nawet, że wpłaciłam zaliczkę za kotka i w ósmym tygodniu jego życia dowiedziałam się od hodowcy ,że kotek się ładnie rozwinął i jest teraz przeznaczony do hodowli. Proponowano mi kota dużo mniejszego, bez pędzli , nieprzypominającego maine coon moich marzeń .Odmówiłam przyjecia takiego kotka wówczas zwrócono mi zaliczkę z informacja ,ze w nastepnym miocie większa część kociąt będzie także do hodowli .Zostałam z wielkim smutkiem w sercu bo już pokochałam mojego kocurka. Boje się ,że historia się powtórzy. Crying or Very sad Chcę mieć pięknego kocurka. Wink A może za granicą będzie łatwiej kupić ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Hodowcy niestety zwykli sprzedawać ładne w typie koty do hodowli, ja akurat miałam wieeelkie szczęście, że udało mi się znaleźć kastrata moich marzeń i jeszcze go kupić. Laughing Za granicą myślę, że jest to samo, trudno kupić kota w typie, chyba, że obiecasz pojeździć na wystawy nie zakładając hodowli, tak przynajmniej będziesz promować daną hodowle. Wink
Jeżeli masz ochotę to chętnie pomogę w zdobyciu malucha marzeń pisz do mnie na pw albo na fb jak wolisz https://www.facebook.com/meri.budzyk

Dziękuję Meri za odpowiedź. Dziś mimo upału przeglądałam ogłoszenia dotyczące sprzedaży kociąt i zdaję się , że znalazłam piękne koty ,a w treści informacja , że wyłącznie na kolanka. Jestem miło zaskoczona. Jutro do nich zadzwonię. Jeśli będę miała wątpliwości chętnie skorzystam z Twojej pomocy. Pozdrawiam serdecznie Wink

Odpowiedz z cytatem
No cóż, są hodowcy i hodowcy. Jak zaliczka/zadatek wpłacona to nie ma siły u mnie kot jest dla osoby, która go zarezerwowała. Choćby cudny był i chętnych na niego do hodowli. Nie ma kto da więcej. Mam nadzieję, że znajdziesz swojego wymarzonego kotka

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem

P.S.
tak już jest, że dla wielu kasa się liczy - kot hodowlany zazwyczaj jest droższy Cool

No jest droższy, ale rozumiem dziewczynę, że czuje się oszukana.

Wydaje mi się, że jak (w fajnej hodowli) kot ma świetny rodowód i szanse rokujące to jest pod obserwacją, a nie robią takie świństwa ludziom.

Szczerze mówiąc to zainspirowana tą sytuacją zapytałam (wcześniej, przy przeglądaniu umowy) czy taka sytuacja może mieć miejsce. Dostałąm odpowiedź, ze z takiego powodu rezerwacja nie jest cofana, jedyne co się kiedyś zdarzyło to, że potencjalny właściciel skłamał na temat zabezpieczeń balkonu na 8 piętrze.

Odpowiedz z cytatem
Post Diego <3 
Witam wszystkich serdecznie, dziękuje za wpisy Wink
Kupiłam już kotka o imieniu Diego z hodowli Medium Color .Jestem bardzo miło zaskoczona. Miałam możliwość wyboru najlepszego kotka z całego miotu bez potrzeby prowadzenia hodowli, czy wyjazdów na wystawy. tak jak w innych hodowlach.Diego skradł moje serce.Odwiedziłam hodowle dwukrotnie.Wszystkie kociaki były bardzo towarzyskie i przyjazne, gnały do mnie na kolana. Miałam możliwość zobaczenia również rodziców i dostałam fachową poradę , co do dalszego rozwoju kici ,właściwie to zaufałam Pani Ani i okazało się ,ze słusznie ,dostałam kotka o jakiego mi chodziło . Wszystkie koty w hodowli były przepiękne i szczęśliwe, bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi i zadbane.
Naprawdę polecam Wink
A oto zdjęcie mojego cudnego

Odpowiedz z cytatem
Razz Kasiu popraw to zdjęcie boo nie bardzo widać twojego pupilka Razz

Najlepiej wstaw nowe, bo nawet oczek nie widać Kasiu.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1