RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Odpowiedzialność
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Odpowiedzialność 
brak słów

takich jak autor ogłoszenia jest mnóstwo - tylko mało kto mówi o tym głośno Sad

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Jasne, że tak jest... mnóstwo kotów kończy pod kołami, potem się płacze, bo kotka nie ma, a za chwilę bierze się nowego i robi to samo.

A gdzie jest ten drapak bo ja widzę tylko kupę śmieci nic więcej Question Rolling Eyes
A ludzi z takim podejściem "przecież to tylko kot/pies" na szczęście jest coraz mniej !! Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
A gdzie jest ten drapak bo ja widzę tylko kupę śmieci nic więcej Question Rolling Eyes
A ludzi z takim podejściem "przecież to tylko kot/pies" na szczęście jest coraz mniej !! Smile

myślę, że duże znaczenie ma miejsce zamieszkania - w mojej okolicy to ja uchodzę za tą normalną inaczej - moje koty się męczą, są nieszczęśliwe, bo nie mogą pobiegać....u mnie w bloku nikt oprócz mnie nie ma zabezpieczonego balkonu czy okien...a w reszcie "miasta" koty po prostu sobie wychodzą i wracają bądź nie....większość kotów, które znam z okolicy nie jest też kastrowana/ sterylizowana. Psy natomiast traktowane są inaczej - lepiej znaczy - trudno jest spotkać jakieś wałęsające się bez właściciela. Smutne to jest bardzo Sad

Odpowiedz z cytatem
pies w domu to coś normalnego ale kota w domu mają nienormalni .... tak w skróci streszczona mentalność większości ludzi

sunshain napisał:
pies w domu to coś normalnego ale kota w domu mają nienormalni .... tak w skróci streszczona mentalność większości ludzi

angry1

sunshain napisał:

bo w miastach pies pożyteczny jest...a kot już nie

Odpowiedz z cytatem
A ja tam sie ciesze ze jestem nienormalna Very Happy Moja tesciowa tez jak wchodzi do mnie do mieszkania i Apo siedzi pod drzwiami to zawsze wtraci swoje 5 groszy ze on taki biedny zamkniety w domu... a jej kot brudny, wyszmodrany biega po podworku i opchlony i go nie za bardzo chce wpuszczac do mnieszkania, wiec nie wiem ktory kot jest szczesliwszy? A co do preferencji kolezanka mojej corki wyjasnila mi dlaczego ludzie wola psy, bo czlowiek nad psem zawsze jest gora. Ja tam kocham moich indywidualistow calym sercem i nie zamienilabym ich na nic w swiecie.

Odpowiedz z cytatem
Weromart, podpisuję się pod tym, co napisałaś obiema rękami i dwunastoma łapami Smile

Mój szef stwierdził, że on nie mógłby mieć kota, bo nie zniósł by tego, ze kot nie jest posłuszny a pies zawsze go słucha Very Happy
Faktycznie szef nie uznaje sprzeciwu w pracy też, kot mógłby go wykończyć nerwowo Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Mój szef stwierdził, że on nie mógłby mieć kota, bo nie zniósł by tego, ze kot nie jest posłuszny a pies zawsze go słucha Very Happy
Faktycznie szef nie uznaje sprzeciwu w pracy też, kot mógłby go wykończyć nerwowo Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Nie umiem stwierdzić, które zwierze jest "lepsze" to po prostu inny rodzaj relacji, inny sposób okazywania miłości. Czasu z moim psem nie oddałabym za nic - to była miłość od pierwszego wejrzenia Smile
A co do szefów i ich zwierzątek - moja była szefowa ma kota, który pije wodę tylko z kranu, więc w mieszkaniu pod nieobecność właścicielki woda lała się i w kuchni i w łazience...kiedyś mówiłam, że ma nierówno pod sufitem - teraz sama bym odkręcała.

Odpowiedz z cytatem
No może bez zbytniej przesady bo ciekawe jakie potem przychodzą rachunki za wodęSmile Trzeba też znać granicę,aczkolwiek fajnie jest mieć takiego "hopla" na punkcie swojego pupila i stwarzać mu jak najlepsze warunki. A co do posłuszeństwa to przecież w wielu przypadkach jest to nic innego jak tyko kwestia wychowania.

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1