RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Trzy razy Rio
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Trzy razy Rio 
3 sierpnia nasza Halola Agiraj*PL została mamą, tatą Lahar Nirav GreenGrove*PL, czyli nasz Lucjan. Halola jest idealną mamą, opiekuje się swoimi dziećmi, karmi,myje, spędza z nimi całe dnie, Lucjan chyba nie jest swiadomy tego, ze jest tatą, za 2 tygodnie przedstawimy Lucjanowi i reszcie domowego stadka nasze strumyczki.

A dzisiaj postanowiłam pokazać je Wam Smile
Mamy 3 maluchy
Rio Negro, wielkiego czarnego szkraba- przodownik wagi i nie tylko, wszędzie pierwszy wszystko musi sprawdzić no i gdyby nie to, że jest czarny byłby idealnym modelem, pozowanie do zdjęć to jego wielkie hobby

Rio Grande - rudy dymny kocurek, prawie idealnie gładki, ostrozniejszy niz czarny brat, ale za to jako pierwszy uznał,ze kurczak to idealne jedzonko dla małych kotów

i nasza dziewczynka, kruszynka Rio Bravo, mała zwinna pchła, skacze, biega, znowu skacze, zrobic jej zdjęcie wydaje sie niemozliwe

Piękne kocięta niech się zdrowo chowają i znajdą kochające domki love4

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Rio Bravo ma urocze spojrzenie Smile Będzie miała ciekawe umaszczenie, takie jak lubię - bo to jest czysty MCO f tak?

Odpowiedz z cytatem
Nie, Rio Bravo jest czarna , ale miała dość trudny start, urodziła się zalana, nie oddychała, cała wiotka, reanimowałam ją bardzo długo, a jak pojawił się oddech był jak u rybki, myslałam,ze nie przeżyje nocy, ale rano sie okazało, że malutka nadal żyje i miewa sie nieźle, tylko futerko było słabiutkie , po jakimś czasie od skóry zaczeło rosnąc białe futro,więc pomyslałam, że to dymek, ale po jakimś czasie futerko zaczęło sie wybarwiać i teraz jest na 100% czarna, no może miejscami brązowa Twisted Evil ale przepiękna. Ma świetną głowę,kufę, brode, profil, do tego długi ogonek, wyrasta z mojego maleństwa piekna koteczka
Bravo z mamusią

Bravo z bratem Rio Negro

i cała trójka
Rio Negro z tyłu

jaga napisał:
Nie, Rio Bravo jest czarna , ale miała dość trudny start, urodziła się zalana, nie oddychała, cała wiotka, reanimowałam ją bardzo długo, a jak pojawił się oddech był jak u rybki, myslałam,ze nie przeżyje nocy, ale rano sie okazało, że malutka nadal żyje i miewa sie nieźle, tylko futerko było słabiutkie , po jakimś czasie od skóry zaczeło rosnąc białe futro,więc pomyslałam, że to dymek, ale po jakimś czasie futerko zaczęło sie wybarwiać i teraz jest na 100% czarna, no może miejscami brązowa Twisted Evil ale przepiękna. Ma świetną głowę,kufę, brode, profil, do tego długi ogonek, wyrasta z mojego maleństwa piekna koteczka

No właśnie ten brązowy wypatrzyłemi dlatego myślałem że to szylkretka. Jej mama ma bardzo ładne futro. Ciekawe co trzeba by zrobić żeby dziecko je odziedziczyło? Bo chyba szylkret (wzór w jaki jest ułożony) jest losowy, za wyjątkiem strzałki między oczami - są linie które ją mają a są takie co mają szylkret na pysku, czy czole ale nigdy między oczami. Poza tym jej mama ma ten prześliczny krem... Szylkretki które ja widziałem miały ciemniejsze kolory, też ładne ale nie tak oryginalne Wink

Odpowiedz z cytatem
Bo mama jest blukremką, czyli kotką niebiesko kremową. A żeby szylkretka sie urodziła wystarczy pokryć np kotkę czarną rudym kocurkiem, albo kotkę rudą czarnym kocurkiem, albo szylkretke (blukremke) jakimkolwiek kocurkiem (ale wtedy nie wszystkie kotki w miocie bedą szylkretkami). Ale tu się kłania dziedziczenie kolorów, są w necie strony, na których mozna poczytac o tym jak u kotów dziedziczy sie kolory, pręgowania itd...

jaga napisał:
Bo mama jest blukremką, czyli kotką niebiesko kremową. A żeby szylkretka sie urodziła wystarczy pokryć np kotkę czarną rudym kocurkiem, albo kotkę rudą czarnym kocurkiem, albo szylkretke (blukremke) jakimkolwiek kocurkiem (ale wtedy nie wszystkie kotki w miocie bedą szylkretkami). Ale tu się kłania dziedziczenie kolorów, są w necie strony, na których mozna poczytac o tym jak u kotów dziedziczy sie kolory, pręgowania itd...

No tak. Ale Twoja szylretka jest nietypowa - to jak sama nazwałaś - blukremka, a nie zwykła szylkretka. Próbowałaś kiedyś takiego krycia żeby w kolejnym pokoleniu miała podobną córkę?
ps. na tym zdjęciu wygląda wyjątkowo dostojnie jak królowa stada Smile

Odpowiedz z cytatem
ten rudy dymny chłopaczek jest boski Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
aw, ta kotka (matka tego miotu) jest córką własnie takiej samej kotki Laughing
Miałam w miotach sporo blukremek Wink

matka

córka

Gocha1 - Rio Grande jest świetny, ale przede wszystkim to kotek na kolanko, cały czas gdzies obok,przytulić sie, polezeć na kolanach, oczywiście jak własnie nie musi zagryzać brata ub siostry

jaga napisał:
aw, ta kotka (matka tego miotu) jest córką własnie takiej samej kotki Laughing
Miałam w miotach sporo blukremek Wink

Piękne kotki, mają dziki wyraz twarzy, miny mają jak lwice Smile Futro jest boskie, dla mnie może tylko uszy są tym nad czym mozna byłoby popracować w przyszłości (tak by za bardzo nie przesładzać Razz).

Odpowiedz z cytatem
tak, uszy mają za małe, ale te maluzki, których wątek dotyczy już uszka mają lepsze,duzo lepsze

Śliczne maluchy, gratuluję . Czarny kawaler jest świetny, jak pantera Smile

Odpowiedz z cytatem
Nie mogę się zdecydować między pierwszym a ostatnim. Pierwszy dokładnie jak wyżej napisano, pantera Smile Taki zacięty wyraz mordki. Ostatni jakiś taki rozczochrany, ale ma swój urok

Pierwszy czyli Rio Negro to kocurek- jest wielki,zapowiada się na dużego kota, bardzo masywny, świetnie zbudowany,uwielbia sie bawić, zagryzać,skakać,łobuz jak jego tata

Trzeci,czyli pewnie Rio Bravo to koteczka, jest drobniejsza,przy wielkim bracie wyglada jak kociak z młodszego miotu

No i nasz aniołek Rio Grande- kocurek, jest mniejszy od wielkiego brata,ale porównując go do moich maluchów z innych miotów,byłby w czele stawki Wink
Grande lubi spac na kolanach,lubi się przytulać, wyglada jak cukiereczek i tez taki słodki i kochany jest love4

Rio Grande <3 <3 <3 ulubieniec mój love10

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny