NOWY Drapak RUFI D-0A, duża kuweta i transporter - Wrocław

Bazar dla forumowiczów. Szukam chętnych do większego zamówienia.
Zakaz sprzedaży lub wystawiania zwierząt tutaj.

Moderatorzy: VELVET, Kocurowa

Piranha

NOWY Drapak RUFI D-0A, duża kuweta i transporter - Wrocław

Post autor: Piranha » wt sie 13, 2013 7:16 am

nieaktualne
Ostatnio zmieniony pt cze 06, 2014 11:25 am przez Piranha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt sie 13, 2013 8:21 am

z chęcią bym odkupiła transporter ale dla mnie konieczna jest przesyłka kurierska a napisałaś, że odbiór osobisty
Obrazek

Piranha

Post autor: Piranha » wt sie 13, 2013 8:40 am

Poszukam dziś wieczorem na strychu czy mam odpowiedni karton, jeśli znajdę to będę mogła wysłać Pocztexem (kurier PP) lub Pocztą Polską. Cała ta wyprawka była dla Maine Coona, miałam już nawet zarezerwowanego kocurka i z ogromnym bólem muszę to przełożyć na "kiedyś tam" :(

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt sie 13, 2013 10:38 am

czasem hodowca zgadza się na zakup na raty

masz praktycznie wszystko .... może jest światło w tunelu
Obrazek

Piranha

Post autor: Piranha » wt sie 13, 2013 10:56 am

Powiem szczerze, że od tygodni kombinuję co by tu zrobić by nie musieć sprzedawać tej wyprawki ale niestety nie mam wyjścia, pilnie potrzebuję pieniążków :( Pocieszam się, że co się odwlecze to nie uciecze :), MCO będę mieć może w przyszłym roku, jestem zakochana w tej rasie po uszy.

Awatar użytkownika
anemar
Kontakt:

Post autor: anemar » wt sie 13, 2013 12:44 pm

Jakbyś jednak musiała sprzedać wyprawke, a Sunshain nie wzięłaby transportera to ja ustawiam się w kolejce :)

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt sie 13, 2013 14:25 pm

Piranha pisze:Poszukam dziś wieczorem na strychu czy mam odpowiedni karton, jeśli znajdę to będę mogła wysłać Pocztexem (kurier PP) lub Pocztą Polską. Cała ta wyprawka była dla Maine Coona, miałam już nawet zarezerwowanego kocurka i z ogromnym bólem muszę to przełożyć na "kiedyś tam" :(
ok; jak nie to wyśle karton

czasem wystarczy folia bąbelkowa, folia strech
Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt sie 13, 2013 14:57 pm

Obrazek

Awatar użytkownika
phoebe

Post autor: phoebe » wt sie 13, 2013 16:12 pm

Ja sobie mogę przyjechać po ten transporter :D

Taka wyprawka :O
"Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego" ERNEST HEMINGWAY

Piranha

Post autor: Piranha » wt sie 13, 2013 16:35 pm

sunshain, przekopałam strych i największy karton to 60x40x40 więc niestety trochę zabraknie, ostatnio robiłam dużo wyprzedaży więc wyzbyłam się wszelakich materiałów pakunkowych. OGROMNIE Ci dziękuję za poinformowanie o moim ogłoszeniu na innych serwisach! Wciąż krzyczy we mnie głos "nie rób tego" ale z takim finansowym nożem na gardle chyba nie mam wyjścia.

Phoebe, w razie co zapraszam :D

Strasznie miła atmosfera na tym forum, podczytuje Was od kilku miesięcy ale ja z tych co się nie udzielają póki niewiele wiedzą ;-), wolę sobie pogrzebać w starych postach (bo takie fora to kopalnia wiedzy) niż powielić zadane już kiedyś pytanie, chciałam się ujawnić jak tylko zarezerwowany kocurek trafi do mnie ...niestety ten piękny moment odsunął się mocno w czasie.
Ostatnio zmieniony wt sie 13, 2013 16:42 pm przez Piranha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt sie 13, 2013 16:37 pm

Piranha pisze:sunshain, przekopałam strych i największy karton to 60x40x40 więc niestety trochę zabraknie, ostatnio robiłam dużo wyprzedaży więc wyzbyłam się wszelakich materiałów pakunkowych. OGROMNIE Ci dziękuję za poinformowanie o moim ogłoszeniu na innych serwisach! Wciąż krzyczy we mnie głos "nie rób tego" ale z takim finansowym nożem na gardle chyba nie mam wyjścia.

Phoebe, w razie co zapraszam :D

Strasznie miła atmosfera na tym forum, podczytuje Was od kilku miesięcy ale ja z tych co się nie udzielają póki niewiele wiedzą ;-)
może tak złożyć jak to wysyłają ze sklepów góra włożoną w dól owinięte kartonem mniej więcej i zafoliowane
Obrazek

Piranha

Post autor: Piranha » wt sie 13, 2013 16:44 pm

Dzięki sunshain, coś potem pokombinuję, mam giga karton z Animalii to może coś wymyślę :-)

Awatar użytkownika
anemar
Kontakt:

Post autor: anemar » wt sie 13, 2013 17:15 pm

Ja kiedyś wysyłam transporter złozony, góra w dół-zawinęłam folią bąbelkową a na to tektura falista-taka co się na podłogi kładzie, dużo taśmy i fru poczta polską, zwykłą paczką. Doszło idealnie

Awatar użytkownika
anemar
Kontakt:

Post autor: anemar » wt sie 13, 2013 17:17 pm

A tak wogóle to zdradź gdzie kupowałaś ten transporter, bo ja [poluje juz od dłuższego czasu i zawsze są już sprzedane. Fatum jakieś czy coś

Piranha

Post autor: Piranha » wt sie 13, 2013 17:55 pm

anemar, dzięki, faktycznie pomysł niezły, pechowo poprzez ostatnie wyprzedaże (a sporo tego było) wyzbyłam się nie tylko kartonów ale też najróżniejszych folii, w tym całej dużej rolki folii bąbelkowej, coś pokombinuję jak tylko dzieci dadzą mi wieczorkiem zebrać myśli do kupy :-) Całą wyprawkę (oprócz drapaka oczywiście ;-) oraz szczotki) zakupiłam w lipcu w Animalii, przysłali to w giga kartonie i zapakowali tak pancernie, że gdyby ten transporter był z porcelany to nic by mu się nie stało ;-) Zerknęłam teraz z ciekawości do Animalii i Aran 3 jest faktycznie tymczasowo niedostępny, w Zoolandii, Zooplusie i innych znanych mi sklepach to samo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam lub zamienię”