RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Czy to naprawdę MCO?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem

a tak wyglądała na początku września 2011

a tak wyglądała na początku 2011

Fajna kiciunia Laughing tez mi trochę wygląda na mieszankę z syberyjskim Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Śliczna kolorowa panienka! Nosio ma słodki, pyszczek ciekawski, nic tylko kochać! A po za tym to szylkrecia więc pewnie ma mnóstwo energii Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
temperament to Ona ma Smile jak czegoś nie dostanie to wie jak podejść Razz żeby dostać he...

I ma strasznie fajny kolor oczu, taki bursztynowy Very HappyVery Happy

Po długich poszukiwaniach pseudo hodowcy który sprzedał Nam piękną Gwiazdkę znaleźliśmy po numerze konta bankowego miasto Radom, imię i nazwisko Agnieszka Pikulska. Niestety nic więcej nie wiemy. Posiada jeszcze kota Bengalskiego to mi wiadomo od niej ale nie widziałem go.

Tak naprawdę to teraz pozostaje wam kochać kicie taką jaka jest, a jest piękna i jedyna w swoim rodzaju. Macie teraz wiedzę co i jak z tymi kotami, następnego wybierzecie juz inaczej a po prostu wszystkim zainteresowanym i niezainteresowanym mówcie o pseudo i o rasowych. Bo kupienie kota tak jak wy kupiliście wynika zazwyczaj z niewiedzy. Cena kota wydaje się przystępna a tymczasem mozna kupić za podobne pieniądze kota z rodowodem. Ja osobiście jestem zwolennikim mówienia o pieniądzach za kota, bo wiem, że kupno kota rasowego wiąże się czasem ze sporym wydatkiem z budżetu domowego i wyrzeczeniami. Sama bardzo pragnęłam rasowego MCO mając mojego Prawie MCO, ale marzenia zrealizowałam dopiero po kilku latach. wcześniej niestety kwota była nie do przejścia

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Tak anemar masz racje Gwiazdeczka jest piękna i dbamy o nią jak tylko możemy Smile

koteczka urocza, na pewno wniosła sporo radości do Waszego domu
przesyłamy dla niej nizianki a Wam życzymy sporo cierpliwości Smile
z moich osobistych doświadszeń wynika ze kotki w tym kolorze maja jakieś dodatkowe tajne doładowanie energii Smile

energii to ona ma ogromne pokłady i nie wiem skąd je czerpie hehe. Ale wariatka z niej niesamowita czasami zachowuje się jak mały kotek, a jak potrafi na złość robić to szok :p. Jedna z jej ulubionych złośliwości to zwalanie stolika pod telewizor pilotów. I próby wskoczenia na telewizor LCD Laughing

znam to , każda zabawa jet fajna aby tylko ludzie zwrócili uwagę na kotka Smile
drugi kot w domu łagodzi nieco te zapędy Smile

Dwa ostatnie zachowania to ma na pewno z MCO. Moje nie odpuszczą żadnej komórce, pilotowi, długopisowi. I robią to patrząc słodko w oczy Smile

U mnie jest dokładnie to samo, wszystko, co znajduje się na półce, musi wylądować na podłodze Laughing

U mnie też, Ruda wszystko chowała po lodówkę, teraz jest nieszczęśliw bo lodówa zabudowana, ale komóre to sobie nadal zrzuci ze stołu

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny