RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Kto zna hodowlę Sun of Gaba* PL z Łodzi
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Nie wiem sunshain, ale niech myśli tak dalej Very Happy nie będę pod sobą dołków kopać Twisted Evil On bardzo przeżył śmierć Timusia. Może nie tak jak ja (cały czas ryczałam) udawał twardego ale widziałam że nie jest mu lekko.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

a te wagi 10 czy 12 kg to czasem można między bajki włożyć; ciekaw ile osób piszących np. na FB 10 m-cy = 8 kg; potem 12 m-cy = 10 kg pozwolą publicznie zważyć kota Cool

podejrzewam ze nikt sie nie odwazy Laughing Przez te brednie ludzie potem mysla ze kocur 8-8,5 kg jest MALY i nieprawdziwy Maine Coon Laughing

edit, powodzenia w szukaniu wymarzonego kocurka. Jak zmarla moja pierwsza kotka Lanai to nie chcialam absolutnie nowego kota, TZ mnie zawiozl do hodowli "tylko popatrzec" i zobaczylam wtedy chyba 6 miesieczna Minovou. Piorun we mnie strzeli, zakochalam sie na amen. Hodowczyni kazala mi caly MIESIAC czekac czy napewno ja chce bo nie chciala zebym tylko przez emocje kota kupila. po miesiacu ja dostalam. Za miesiac konczy 10 lat i mam nadzieje ze jeszcze kilka latek przed nami Smile

Minojami napisał:
sunshain napisał:

a te wagi 10 czy 12 kg to czasem można między bajki włożyć; ciekaw ile osób piszących np. na FB 10 m-cy = 8 kg; potem 12 m-cy = 10 kg pozwolą publicznie zważyć kota Cool

podejrzewam ze nikt sie nie odwazy Laughing Przez te brednie ludzie potem mysla ze kocur 8-8,5 kg jest MALY i nieprawdziwy Maine Coon Laughing
....

czasem się w czymś zgodzimy

Very Happy

oj tak, np.moja kotka Temi wazy 8 kg a wiele kocurow ktore znam 6-7 kg Wink
Wink albo moja koteczka 4 miesieczna ktora niedlugo chyba mame przegoni/ w tate sie wdala Wink /

www.coon.bloog.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Moja pierwsza kotka MCO miała być zupełnie inna, pojechaliśmy do hodowli i zobaczyliśmy sześciomiesięczną Eldorado. Myślę, że to mój najlepszy kot, chodzi o cechy rasy, nie charakter.A kocurki też tu są , ja sama mam dwa.

sunshain napisał:

[/quote]

Zapraszam z wagą do mnie, Rudego możecie komisyjnie i publicznie zważyć Very Happy O ile was nie zje Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
No to jeśli chodzi o wagę to co powiecie na 7 mies. devon rex waży 3,5 kg Shocked
A moja dorosła Bela (MCO) 5 kg Very Happy
Jak Elmo (DRX) staje na wagę to jestem za każdym razem w szoku Very Happy
Trochę namieszaliśmy w wątku Embarassed

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
No to jeśli chodzi o wagę to co powiecie na 7 mies. devon rex waży 3,5 kg Shocked
A moja dorosła Bela (MCO) 5 kg Very Happy
Jak Elmo (DRX) staje na wagę to jestem za każdym razem w szoku Very Happy
Trochę namieszaliśmy w wątku Embarassed

to kosmici Very Happy

Kosmici są z innej materii

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2