RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
FIRANKI DO KLATEK WYSTAWOWYCH
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post FIRANKI DO KLATEK WYSTAWOWYCH 
Ostatnio dziewczyny w klubie namówiły mnie na uszycie firanek do klatki, i tak sie rozpędziłam, że mam 3 szt na zbyciu. Firanka pasuje na klatę połówkę i na dużą, łatwo się ją zakłada. Składa się z dna na zamek (z możliwością wpakowania czegoś do środka), przoduz materiału nieprzezroczystego pod którym jest przezroczysta firanka, dwóch boczków, rozdzielających klatki, oraz daszku z firanki z lamówką z materiału bazowego. Uszyta jest z takiego zasłonowego gnieciucha, który ma ten plus, że nie gniecie się i nie trzeba latać z żelazkiem. Cena firanek 165zł + koszt wysyłki

Ostatnio zmieniony przez anemar dnia Wto Sty 08, 2013 23:33 pm, w całości zmieniany 4 razy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
PS. Możliwość odbioru na wystawie w Poznaniu, lub po 21 w Warszawie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
ja niestety ostatnio jestem niewydolna finansowo, ale jak tylko będę przy kasie, to zaraz się odezwę Smile

Odpowiedz z cytatem
Boskie, Nubas jest na kolankowy, ale jakby nie był to brałabym w ciemno, gratuluję małych dzieł i zazdroszczę umiejętności.

Michaił Bułhakow
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
No no, jakie ma się zręczne łapki Very Happy Nie dość, że firanki śliczne to jeszcze praktyczne Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Doszyłam jeszcze firankę miodowozłotą z rudą lamówką

i testowałam - Rude na niebieskim

Odpowiedz z cytatem
Post FIRANKI DO KLATEK WYSTAWOWYCH 
Firanki, które mi jeszcze zostały, niebieski cieniowny i pomarańczowy z rudą lamówką

[/quote]
Niedawno doszyte ceglaste z miodową lamówką

Na jakiś czas zawieszam robótki ręczne, muszę się zabrać za pare innych spraw. Jeszcze tylko skończę firaneczki dla Gochy i przerwa. Przed światówką pewnie znowu otworze produkcje Smile

Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
A ja zamiast robić to co powinnam, to uszyłam firaneczki, zaczęte w czasie oczekiwania na maluszki

ecru z biskupim

Odpowiedz z cytatem
sliczne Razz moze jeszcze jakies zielone zrob, rudaskom do twarzy w zielonym Smile
podziwiam, ja nie umiem szyc

www.coon.bloog.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Anetko no co tu dużo mówić- masz dziewczyno talent Laughing thumbright

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
sliczne Razz moze jeszcze jakies zielone zrob, rudaskom do twarzy w zielonym Smile

Zielone mam - Ruda świetnie się na nich prezentuje, te uszyłam na sprzedaż, bo nie mogę sobie zostawiać wszystkich, które mi się podobają. Ale różowe z pistacjowym, które kończę to pewnie zostawię w ramach wiosennych kolorów

Odpowiedz z cytatem
Fajnie mieć taki talent, podziwiam bo ja to kompletnie nie mam o tym zielonego pojęcia Shocked

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz do tematu Strona 1 z 6
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny