RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Czy MC jest kotem dla nas ?
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
U mnie w domu też panuje miłość kocio-psia co widać na zdjęciach w galerii i na naszej www - moje psy koty dopóki są w domu kochają bardzo, w ogrodzie chcą się z nimi bawić, obce koty traktowane są jak każda inna zwierzyna na którą należy polować...

Basia jeśli chodzi o hodowlę - moje oba koty są z hodowli bez psiowych - mimo to dzieciaki szybko przekonały się do psów. Pomimo wychowania z dużymi psami ostatnio uciekły wystraszone na widok westa w domu Wink

Bo się wystraszyły, ze jak pacną łapą to zabiją Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Teba widziałam waszą galerie muszę powiedzieć że psiaki super DA bardzo mi się podobają.
Mam nadzieje że u nas też się zwierzaki szybko polubią jestem optymistycznie nastawiona wydaje jak bym miała cień wątpliwości że Matra może nigdy nie akceptować kota to bym go nie brała ale znam na tyle swoją suke że wieże że nie potrwa to dłużej niż parę dni. Jestem w o tyle dobrej sytuacji że będę w domu i towarzystwo w pierwszych dniach będzie pod ścisłą kontrolą 24h Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2