RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Tata i wieeelki problem.
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Tata i wieeelki problem. 
Witam! Przedstawię Wam moją sytuację. Mam 2 psy i kota.

Jednego psa chcieli rodzice,jeździli po niego dość daleko,drugiego babcia,a kota ja. Kocham koty i chciałabym mieć MCO. Mama jest na tak,brat jest nastawiony neutralnie,ale taty za Chiny nie mogę przekonać.
Dziś znalazłam podrośnięte już kociaki,rodowodowe za 800 zł. Cena świetna.Tylko,że ja mam aktualnie 200 zł i zaproponowałam,że oddam im,jak dostanę od babci. Mieszkam w dużym domu z ogródkiem. Po kociaka trzeba by było jechać tyle,co rodzice jechali po psa. Więc mam pretekst. Dodatkowym kosztem jest wyprawka. Ale większość rzeczy zrobię sama.

Znacie moją sytuację. Tatę da się przekonać,ale jak w tak krótkim czasie? Bo przecież mam już upatrzonego kociaka. Jak to zrobić?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Może pokaż tacie jakie MCO są wspaniałe Wink pokaż mu jakieś zdjęcia ich,poczytaj mu charakter tych kociaków,albo żeby chociaż zadzwonił do hodowcy tych kociąt i porozmawiał z nim o tych kotach Razz.

Meri pokazywałam,czytałam i opowiadałam. Nie mam pojęcia,jakie jeszcze argumenty mogą wpłynąć na jego decyzję..

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
A może zabierz tatę do jakiejś hodowli? Czytać o czymś, a to zobaczyć i poczuć na własnej skórze to zupełnie co innego Wink