RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Hodowla Alwaro
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Kotek na kolanka tzn wysterylizowany może jeźdzć na wystawy, podlega ocenie w klasie kastratów, więc jedno drugiego nie wyklucza. Nie wiem jak poszczególni hodowcy do tego podchodzą, ja nie miałabym, żadnych zastrzeżeń, żeby kolankowiec ode mnie był wystawiany i pokazywany.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
są nakolankowce których byś nie chciała wystawiać
są hodowlane również, ze przychodzisz do hodowli i im jest wszystko jedno kórego bierzesz, a jak do hodowli to .... wieksza kasa
odnośnie Alwaro, moja znajoma miała kotkę z tej hodowli, chyba pierwszy miot po Dakerze jak został WW, PROSTA jak drut, ale jako hodowlana dawała bardzo ładne dzieci

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
Kotek na kolanka tzn wysterylizowany może jeźdzć na wystawy, podlega ocenie w klasie kastratów, więc jedno drugiego nie wyklucza. Nie wiem jak poszczególni hodowcy do tego podchodzą, ja nie miałabym, żadnych zastrzeżeń, żeby kolankowiec ode mnie był wystawiany i pokazywany.

pod warunkiem że jest doskonały w typie

maja napisał:

pod warunkiem że jest doskonały w typie

Zasadniczo tak, może jestem mało uważna i jeszcze głupia w temacie typów, ale jak patrzę na wystawach, to mam wrażenie, ze te typy to raz doskonałe u jednego sędziego a raz kiepściutkie u drugiego. Ostatnio na wystawie widziałam takiego "kopciuszka" w jeden dzień ocena VG3 a w drugi certfikat. Pewnie była w nocy wróżka. Oczywiście, że się zgadzam , że nie wszystkie koty są cudownie piękne i doskonałe, bo doskonały jest wzorzec, ale obiektywizm w ocenach wystawowych to rzecz abstrakcyjna.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
widac niektorzy sedziowie przymykaja oko na to i owo
stad tyle średnich kotów z wyższymi tytułami

Idź do strony Poprzedni  1, 2