Hodowla Alwaro

Wybór kociaka, przygotowanie domu, adaptacja

Moderator: Kocurowa

Awatar użytkownika
Meri

Hodowla Alwaro

Post autor: Meri » wt maja 25, 2010 11:23 am

Przez długi czas szukałam idealnych MCO i właśnie mimo iż znałam wcześniej tą hodowle to przypomniałam sobie o niej i pooglądałam kocięta.Niezwykle mi się podobają i z tego co zauważyłam koty od nich są na całym świecie,a w Polsce coś nie bardzo je widzę.Widziałam w Yanke Coon i Maybach.Czemu tak mało jest przydomka Alwaro w Polsce mimo tak wielkiej popularności?Bo właśnie stamtąd chciałam zabrać mojego 3 MCO.A może po prostu ja nie mogę znaleźć tego przydomka w Polsce :D.Czy może po prostu trudno zdobyć kociaka?
http://www.alwaro.pl/
Obrazek

Awatar użytkownika
anemar
Kontakt:

Post autor: anemar » wt maja 25, 2010 12:26 pm

Ha, no to sobie upatrzyłaś hodowle :) , ja od zawsze chciałam kociaka od nich, jak jeszcze byli że tak powiem na rynku polskim to cena była nie do przejścia a później nie dostałam nawet odpowiedzi na e-mail. Koty ładne to fakt. Ja mam z Maybach i z perspektywy czasu i oglądu twierdzam, że nic im nie brak w stosunku do tych z Alwaro, a jak przejzysz rodowody to trafia się raz po raz jakiś awarowaty przodek :lol:

Awatar użytkownika
Meri

Post autor: Meri » wt maja 25, 2010 12:41 pm

Właśnie widzę,że chyba "za wysokie progi" sobie upatrzyłam :D.Myślałam również nad hodowlą Maybach :).Wcześniej miał to być kociak z hodowli Aldaker upatrzyłam sobie Julię ale niestety 2 państwa się o nią biły :c.
Obrazek

Świtezianka
Moderator
Kontakt:

Post autor: Świtezianka » wt maja 25, 2010 13:44 pm

Myślę, że kociaka na kolanka można śmiało kupić w Alwaro, z tego co wiem, hodowla ta nie sprzedaje do Polski kotów z przeznaczeniem do hodowli.

Awatar użytkownika
Meri

Post autor: Meri » wt maja 25, 2010 13:56 pm

O to bardzo się cieszę :D.Pisałam do hodowczyni ale nie odpisuje mi czy ktoś się orientuje czy cena kociaków u nich jest ponad przeciętna :wink: ?Oczywiście na kolanka :).
Obrazek

Awatar użytkownika
Arnica
Kontakt:

Post autor: Arnica » wt maja 25, 2010 14:52 pm

Wiem, że cena do hodowli była w granicach 7 000 - 8000 zł, no chyba, że odpisali mi tak na odczepnego ... na kolanka to pewnie coś około 1/3 tej ceny :)
Chyba lepiej poszukać sobie hodowlę, która ma ich koty w rodowodzie a takich to zapewnie nie będzie mało. Moja Luna ma np. Alwaro Vulkana

Awatar użytkownika
Meri

Post autor: Meri » wt maja 25, 2010 15:04 pm

Hmmm...To może jednak postawię na hodowlę Maybach :D.No to pozostało mi czekać teraz na miot :wink: dziękuję za rady.
Obrazek

Snowcats
Kontakt:

Post autor: Snowcats » wt maja 25, 2010 16:14 pm

Odpowiem tyle ze jest w tej chwili tyle forumowych kociaków ze moze warto gdzieś zapukać i pooglądac, moze w jakimś się zakochasz :wink:

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt maja 25, 2010 16:18 pm

Snowcats pisze:Odpowiem tyle ze jest w tej chwili tyle forumowych kociaków...
np. w tym dziale http://kocieforum.pl/viewforum.php?f=6
Obrazek

Świtezianka
Moderator
Kontakt:

Post autor: Świtezianka » wt maja 25, 2010 16:27 pm

No właśnie :D Daleko nie trzeba szukać :wink:

Snowcats
Kontakt:

Post autor: Snowcats » wt maja 25, 2010 16:29 pm

np mój piękny Einstein , nadal szuka kochanego domku, piękny kocur wystawowy

VELVET
Moderator
Kontakt:

Post autor: VELVET » śr maja 26, 2010 7:06 am

Marysiu, moja rada jest taka,ze rowniez musisz w to rodzicow wlaczyc , z tego co wiem masz 15 lat!Owszem , niczego ci nie obieram i napewno jestes swietnym opiekunem swoich kotow, ale mimo wszystko uwazam ze hodowca ktorego wybierzesz, bedzie chcial raczej rozmawiac z osoba pelnoletnia.Przyznam szczerze ze jak pisalas do mnie to sie nie zorientowalam.... :)

I powiedz mi jeszcze jakie masz plany wobec kociaka,zalezy Ci na tym aby go wystawiac?czy to mam byc typowy kotek na kolanka?

Awatar użytkownika
Meri

Post autor: Meri » śr maja 26, 2010 13:42 pm

Cóż niestety tak myślałam,że hodowcy raczej będą bardziej brać pod uwagę to,że nie jestem osobą pełnoletnią :D.Ja osobiście kotka chciałam na wystawy :wink: lecz obawiam się,że moi rodzice nie wiele wiedzą na temat wystaw,a wtajemniczenie ich w te rzeczy będzie niezwykle trudne jednak postaram się im wytłumaczyć :).Niestety taka prawda,że w moim domu to tylko ja mam niesamowitego kota na punkcie kota oni sami nie wiele się na tym znają. :lol:
Obrazek

Świtezianka
Moderator
Kontakt:

Post autor: Świtezianka » śr maja 26, 2010 14:13 pm

Więc się mogą popukać w głowę jak im powiesz, że potrzebujesz około 1800zł na kociaka, bo chcesz jeździć na wystawy z nim :wink:

Awatar użytkownika
Meri

Post autor: Meri » śr maja 26, 2010 14:18 pm

Akurat jeśli cena nie będzie przekraczać 2000zł to im naprawdę obojętne co ja z tym kotkiem zrobię oczywiście w pozytywnym znaczeniu :D.Ale wystawy kosztuję no i potrzeba jeździć z kociakiem,a ja nie dość,że osoba niepełnoletnia to mam zaświadczenie od lekarzy przez chorobę,że sama jeździć nigdzie nie mogę,bo opiekuna dorosłego potrzebuję :?.Dlatego wolę kotka na kolanka szukać choć nie ukrywam,że naprawdę bardzo chciałabym kotka na wystawy :D w końcu jak kotek coś zdobędzie to musi być to ogromna satysfakcja i dla mnie i dla hodowcy który wyhodował kociaka :).
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślimy o nowym mainkunie”