RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2
Idź do strony 1, 2  Następny
Hodowla Alwaro
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Hodowla Alwaro 
Przez długi czas szukałam idealnych MCO i właśnie mimo iż znałam wcześniej tą hodowle to przypomniałam sobie o niej i pooglądałam kocięta.Niezwykle mi się podobają i z tego co zauważyłam koty od nich są na całym świecie,a w Polsce coś nie bardzo je widzę.Widziałam w Yanke Coon i Maybach.Czemu tak mało jest przydomka Alwaro w Polsce mimo tak wielkiej popularności?Bo właśnie stamtąd chciałam zabrać mojego 3 MCO.A może po prostu ja nie mogę znaleźć tego przydomka w Polsce Very Happy.Czy może po prostu trudno zdobyć kociaka?
http://www.alwaro.pl/

Ha, no to sobie upatrzyłaś hodowle Smile , ja od zawsze chciałam kociaka od nich, jak jeszcze byli że tak powiem na rynku polskim to cena była nie do przejścia a później nie dostałam nawet odpowiedzi na e-mail. Koty ładne to fakt. Ja mam z Maybach i z perspektywy czasu i oglądu twierdzam, że nic im nie brak w stosunku do tych z Alwaro, a jak przejzysz rodowody to trafia się raz po raz jakiś awarowaty przodek Laughing

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Właśnie widzę,że chyba "za wysokie progi" sobie upatrzyłam Very Happy.Myślałam również nad hodowlą Maybach Smile.Wcześniej miał to być kociak z hodowli Aldaker upatrzyłam sobie Julię ale niestety 2 państwa się o nią biły :c.

Myślę, że kociaka na kolanka można śmiało kupić w Alwaro, z tego co wiem, hodowla ta nie sprzedaje do Polski kotów z przeznaczeniem do hodowli.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz z cytatem
O to bardzo się cieszę Very Happy.Pisałam do hodowczyni ale nie odpisuje mi czy ktoś się orientuje czy cena kociaków u nich jest ponad przeciętna Wink ?Oczywiście na kolanka Smile.

Wiem, że cena do hodowli była w granicach 7 000 - 8000 zł, no chyba, że odpisali mi tak na odczepnego ... na kolanka to pewnie coś około 1/3 tej ceny Smile
Chyba lepiej poszukać sobie hodowlę, która ma ich koty w rodowodzie a takich to zapewnie nie będzie mało. Moja Luna ma np. Alwaro Vulkana

Odpowiedz z cytatem
Hmmm...To może jednak postawię na hodowlę Maybach Very Happy.No to pozostało mi czekać teraz na miot Wink dziękuję za rady.

Odpowiem tyle ze jest w tej chwili tyle forumowych kociaków ze moze warto gdzieś zapukać i pooglądac, moze w jakimś się zakochasz Wink

Odpowiedz z cytatem
Odpowiem tyle ze jest w tej chwili tyle forumowych kociaków...

np. w tym dziale http://kocieforum.pl/viewforum.php?f=6

No właśnie Very Happy Daleko nie trzeba szukać Wink

Odpowiedz z cytatem
np mój piękny Einstein , nadal szuka kochanego domku, piękny kocur wystawowy

Odpowiedz z cytatem
Marysiu, moja rada jest taka,ze rowniez musisz w to rodzicow wlaczyc , z tego co wiem masz 15 lat!Owszem , niczego ci nie obieram i napewno jestes swietnym opiekunem swoich kotow, ale mimo wszystko uwazam ze hodowca ktorego wybierzesz, bedzie chcial raczej rozmawiac z osoba pelnoletnia.Przyznam szczerze ze jak pisalas do mnie to sie nie zorientowalam.... Smile

I powiedz mi jeszcze jakie masz plany wobec kociaka,zalezy Ci na tym aby go wystawiac?czy to mam byc typowy kotek na kolanka?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Odpowiedz z cytatem
Cóż niestety tak myślałam,że hodowcy raczej będą bardziej brać pod uwagę to,że nie jestem osobą pełnoletnią Very Happy.Ja osobiście kotka chciałam na wystawy Wink lecz obawiam się,że moi rodzice nie wiele wiedzą na temat wystaw,a wtajemniczenie ich w te rzeczy będzie niezwykle trudne jednak postaram się im wytłumaczyć Smile.Niestety taka prawda,że w moim domu to tylko ja mam niesamowitego kota na punkcie kota oni sami nie wiele się na tym znają. Laughing

Więc się mogą popukać w głowę jak im powiesz, że potrzebujesz około 1800zł na kociaka, bo chcesz jeździć na wystawy z nim Wink

Odpowiedz z cytatem
Akurat jeśli cena nie będzie przekraczać 2000zł to im naprawdę obojętne co ja z tym kotkiem zrobię oczywiście w pozytywnym znaczeniu Very Happy.Ale wystawy kosztuję no i potrzeba jeździć z kociakiem,a ja nie dość,że osoba niepełnoletnia to mam zaświadczenie od lekarzy przez chorobę,że sama jeździć nigdzie nie mogę,bo opiekuna dorosłego potrzebuję Confused.Dlatego wolę kotka na kolanka szukać choć nie ukrywam,że naprawdę bardzo chciałabym kotka na wystawy Very Happy w końcu jak kotek coś zdobędzie to musi być to ogromna satysfakcja i dla mnie i dla hodowcy który wyhodował kociaka Smile.

Idź do strony 1, 2  Następny