imię na literkę "S"

Propozycje kocich imion

Moderatorzy: Meri, Teba

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

imię na literkę "S"

Post autor: sunshain » pn kwie 20, 2009 14:05 pm

sani, sisi, sara, stówka, sylwester, sonia, szuszu, szat, siorbek, srokasia, sigma, szarlotta, saper, szary, sabat, seja, szarik, simone, sziba, seniorita, sami, simba, shila, spajki, samanta, songa, sofii, salem, szczypek, szaraszek, sophia, szaruś, silver, spiętozaur, sierściuch, szarasek, snoopy, stokrotka, seweryn, salemcio, stefan, savoi, seth, struś, salomon, szura, suzy, sims, slams, skiper, synek, saba, sushi, szanelka, smerfetka, spryciarz, szafir, szmaragd, sachmet, szprotka, stasiek, sylwuś, sindi, sabcio, sori, soli, sylas, słodziak, szafirka, scotty, salak, senior, sylwer, snajper, sid, sapka, sylwia, szamil, szyszka, sandra, smoluch, smoczek, spinka, stolec, synu, stich, szluva, szagi, szogun, stempień, szadi, szakira, salman, szpinak, szczęściaz, stiepan, skarlet, setka, selena, snikers, szczesciarz, stasiu, sali, sajil, suzi, susia, salek, sabina, salowa, siniak, siedem, spuścizna, syssunia, szelma, saphira, stoper, shrek, sylwuniek, szczepan.
Obrazek

Awatar użytkownika
sebus
Kontakt:

Post autor: sebus » pt cze 10, 2011 21:37 pm

Ja bym tu jeszcze dodał: Szafir :) Takie właśnie dostojne imię nosi mój futrzak :wink: Generalnie przydatna lista choć zastanowiła mnie szczególnie jedna propozycja... - spuścizna? :shock: Litości, cóż to za imię? :lol:

agatacia

Re: imię na literkę "S"

Post autor: agatacia » pt cze 10, 2011 22:42 pm

sunshain pisze:sani, sisi, sara, stówka, sylwester, sonia, szuszu, szat, siorbek, srokasia, sigma, szarlotta, saper, szary, sabat, seja, szarik, simone, sziba, seniorita, sami, simba, shila, spajki, samanta, songa, sofii, salem, szczypek, szaraszek, sophia, szaruś, silver, spiętozaur, sierściuch, szarasek, snoopy, stokrotka, seweryn, salemcio, stefan, savoi, seth, struś, salomon, szura, suzy, sims, slams, skiper, synek, saba, sushi, szanelka, smerfetka, spryciarz, szafir, szmaragd, sachmet, szprotka, stasiek, sylwuś, sindi, sabcio, sori, soli, sylas, słodziak, szafirka, scotty, salak, senior, sylwer, snajper, sid, sapka, sylwia, szamil, szyszka, sandra, smoluch, smoczek, spinka, stolec, synu, stich, szluva, szagi, szogun, stempień, szadi, szakira, salman, szpinak, szczęściaz, stiepan, skarlet, setka, selena, snikers, szczesciarz, stasiu, sali, sajil, suzi, susia, salek, sabina, salowa, siniak, siedem, spuścizna, syssunia, szelma, saphira, stoper, shrek, sylwuniek, szczepan.

lekko szokujące imiona :D
Prawdziwa miłość nie potrzebuje słów.
Albo milczy, albo mruczy.

Awatar użytkownika
tita
Kontakt:

Post autor: tita » sob cze 11, 2011 21:32 pm

:lol: Na to nigdy nie zwróciłam uwagi. Ciekawe czy jest ktoś na tyle postrzelony żeby nazwać kota np Stolec :lol: Jakaś masakra :shock:
Nelcano*PL

Obrazek

Awatar użytkownika
sebus
Kontakt:

Post autor: sebus » wt sie 02, 2011 14:56 pm

tita pisze::lol: Na to nigdy nie zwróciłam uwagi. Ciekawe czy jest ktoś na tyle postrzelony żeby nazwać kota np Stolec :lol: Jakaś masakra :shock:
Wcale bym się nie zdziwił, ludzie są różni i różne odchyły mają :D Dla kota stolec, a dla kotki sperma :shock: - takie propozycje też słyszałem :x :lol:

OlkaDorobowska94

Post autor: OlkaDorobowska94 » pn wrz 25, 2017 14:19 pm

Stefan! (mój kociak) :D
Prowadzę swoją stronę internetową, zapraszam serdecznie tutaj.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imiona”