RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Sprzedam drapak, transporter dla dużych kotów i inne akcesor
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Sprzedam drapak, transporter dla dużych kotów i inne akcesor 
Witam, mam do sprzedania kilka rzeczy które zostały zakupione dla naszych kociaków, z którymi niestety niedawno byliśmy zmuszeni się rozstać. Może teraz komuś się przydadzą, tym bardziej, że są to rzeczy prawie nowe, w idealnym stanie. Najchętniej odbiór osobisty w Krakowie.

1. Bardzo solidny drapak, wykonany na zamówienie, specjalnie zaprojektowany i skonstruowany dla ciężkich kotów dużych ras. Podstawa i półki z grubej płyty meblowej w kolorze wenge, hamak oraz legowisko i poduszki z grubego sztruksu w kolorze beżowym, bardzo przyjemnego w dotyku, z możliwością prania. W bardzo dobrym stanie, uwielbiany przez koty, łatwy montaż, z instrukcją. Cena 440 zł.
Podstawa o wymiarach 60 cm x 60 cm
Całkowita wysokość 125 cm
Dwie półki okrągłe o średnicy 45 cm na nich poduszki
Hamak dwuczęściowy o rozmiarach stelaża 60 cm x 60 cm
Rurki sizalowe o śr. 13 cm obłożone 1 cm sznurem sizalowym klejonym po całej długości rurki.

2. Do sprzedania jest również torba transportowa dla dużych kotów i psów mniejszych ras. Bardzo ładna i praktyczna, z ocieplanym futerkowym wkładem na zimę oraz specjalnymi szlufkami do przypinania pasami w czasie transportu autem. Długość 46 cm szer. 44 cm, wys. 35 cm. Praktycznie nie używana, kolor brązowo-beżowy, cena 200 zł

3. Miska Simon's Cat 250 ml – 2 sztuki, stan idealny, cena za 1 szt. 20 zł
Z wysokogatunkowej ceramiki w kolorze białym, do mycia w zmywarce. Głębokość idealna do serwowania zarówno wody, jak i karmy suchej lub mokrej. Bardzo wygodne w użytkowaniu, w bocznej ściance znajduje się otwór na palce ułatwiający utrzymanie miski w ręku. Miskę zdobią zabawne rysunki kotów znanych z serii Simon's Cat. Średnica ok. 14 cm, wysokość ok. 5,5 cm.

4. Zbrylający się żwirek dla kota marki Greenwoods - w 100% z włókien roślinnych, biodegradowalny (do utylizacji w toalecie), chłonność 7. krotnie wyższa od masy własnej, szybko się zbryla, mało się kurzy. Idealnie zatrzymuje brzydkie zapachy. Dwa oryginalnie zapakowane worki po 30 l w okazyjnej cenie 100 zł za dwa worki.

UWAGA: z niejasnych dla mnie przyczyn wcześniej umieszczone tutaj zdjęcia przestały być widoczne i obecnie nie mogę wstawić nowych. Oczywiście mogę dosłać je np. mailem jeżeli tylko ktoś sobie zażyczy. Pozdrawiam Anna

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Witaj Aniu, napisałam wiadomość prywatną do Ciebie w sprawie ogłoszenia.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1