RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Koty
Odpowiedz do tematu Strona 9 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Cena mainkuna
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Aj tam nowy typ czy stary, byleby były dobre w typie Razz nie popadajmy w skrajności...

Fajnie byłoby je troszkę połączyć Very Happy Np. uszy z nowego reszta ze starego Shocked Hehe oczywiście żartuję Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Wiesz jak dla mnie to nie ma czegoś takiego jak nowy i stary typ serio Wink MCO zmieniają się i może dlatego powstają nowe typy,ale w dalszym ciągu ten sam wzorzec, to że kot ma duże uszy i wysoko osadzone nie czyni go od razu kotem w nowym typie, kot o rozjechanych uszach nie może być usprawiedliwiany tak "on jest w starym typie, więc może mieć rozjechane uszy" toż to absurd jakiś Razz. Teraz jest moda na ogromne uszy przez co wielkość czasami nie idzie w parze z tym wszystkim,bo rozmnaża się MCO z najlepszymi uszami nie patrząc na wielkości, inni zaś wychodzą z założenia,że trzeba iść w wielkość nie patrzeć na resztę jak dla mnie na tym wszystkim najbardziej ucierpiał profil MCO, gdzie teraz znaleźć ładny top główki? Rolling Eyes Po prostu co jest aktualnie na "topie" tak hodowcy hodują... Wink niektórzy mają własny rozum, a inni chcą po prostu na wystawach zgarniać.

Brrryyyyy, nie znosze tych "nowych" zajeczych maine coonow, bez pyska tylko z uchem....
Ale kazdemu sie cos innego podoba Wink

Też nie lubię wąskich uszu, a mimo to coraz więcej takich się pojawia... a sędziom się to najwyraźniej podoba. Rolling Eyes

Moim zdaniem trzeba znaleźć złoty środek Smile Wiem, że nie można tylko brnąć do udoskonalenia jednej cechy trzeba zachować jakiś umiar w dążeniu do doskonałości Smile Bo w końcu okaże się, że zaczną krążyć w obiegu króliki pod przykrywką Maine Coonów Shocked

Odpowiedz z cytatem
Juz kraza... Ja lubie ladne, duzo ucho ale wszystko musi do siebie pasowac... Ja tam lubie moje kotecki i juz
Very Happy

Też lubie duże i wysoko osadzone ucho, ale żeby było przy tym szerokie u nasady, a nie taki zajączek Razz.

Minojami napisał:
Juz kraza... Ja lubie ladne, duzo ucho ale wszystko musi do siebie pasowac... Ja tam lubie moje kotecki i juz
Very Happy

Też je lubię bo są cuuudne Very Happy

Odpowiedz z cytatem
moja Gipsy ma piekne uszy,glowe,jest dluga, dlugi ogon, ale ma slabszy profil. nie ma kotow bez wad Smile

www.coon.bloog.pl
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Odpowiedz do tematu Strona 9 z 9
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9