Maine coon z kolegą szukają domu... nieaktualne

np. "pilnie oddam w dobre ręce..."

Moderatorzy: Meri, Teba

Zablokowany
Luna:)

Maine coon z kolegą szukają domu... nieaktualne

Post autor: Luna:) » czw cze 26, 2014 16:28 pm

Witam, z przyczyn losowym, o których nie chciałabym się rozpisywać szukam domu dla moich 2 kocurków. Nie chcę ich rozdzielać, dlatego w grę wchodzi tylko dom, w którym będą mogły zamieszkać razem.
Jeden to maine coon (rodowodowy) - 2 lata, kastrowany, przyjazny do w stosunku do ludzi, innych kotów oraz psów. Jest jednak "niedotykalski" towarzyszy człowiekowi wszędzie i uwielbia się z nim bawić zabawkami, jednak nie lubi być dotykany. Nie jest agresywny po prostu unika dotyku.
Drugi to zwykły "dachowiec" - roczna krówka, wykastrowany. Przymilny do ludzi wręcz nachalnie. Lubi towarzystwo innych zwierząt.

Muszę im znaleźć dom do września, najlepiej gdzieś na Śląsku. Chciałabym też z przyszłym opiekunem podpisać umowę adopcyjną. Z kotami oddaję całą wyprawkę, czyli transporter, drapak wszystkie zabawki itp...
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany lub znał kogoś kto mógłby mi pomóc będę wdzięczna. Jestem zrozpaczona tym, że muszę znaleźć im nowy dom, jednak tak jak mówię, sytuacja życiowa to na mnie wymusza.

Zainteresowanych proszę pisać na mojego maila luna.kam@o2.pl

Edit:
Zapomniałam dodać zdjęć:
http://i228.photobucket.com/albums/ee17 ... C_5548.jpg
http://i228.photobucket.com/albums/ee17 ... C_7868.jpg
Ostatnio zmieniony pt lip 11, 2014 19:32 pm przez Luna:), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agłaja
Kontakt:

Post autor: Agłaja » ndz cze 29, 2014 10:25 am

jakie piekne kotki :) trzymam kciuki za wspanialy domek dla nich.
moze napisz jeszcze na miau.pl tam tez oglaszaja kotki do adopcji
Hodowla kotów MAINE COON Cień Pantery*PL

Obrazek

www.coon.bloog.pl

Luna:)

Post autor: Luna:) » pt lip 11, 2014 19:32 pm

Udało się znaleźć kochający domek dla kotów. Niekatualne

Zablokowany

Wróć do „Kocie SOS”