Filmik - jak człowiek potrafi postąpić ze swoim kotem

np. "pilnie oddam w dobre ręce..."

Moderatorzy: Meri, Teba

ODPOWIEDZ
Józefinkaaa

Filmik - jak człowiek potrafi postąpić ze swoim kotem

Post autor: Józefinkaaa » pn sie 13, 2012 12:54 pm

Pod tym linkiem możecie zobaczyć filmik, który przedstawia jaka jest rzeczywistość odnośnie traktowania zwierząt, niestety zdarza się, że ludzie wyrzucają swoje zwierzaki na śmietnik, zamiast oddać je do schroniska......

Awatar użytkownika
casia1975

Post autor: casia1975 » pn sie 13, 2012 13:26 pm

Wiem, że to tylko spot kampanii ale i tak łezka mi pociekła.Najgorsze jest to, że taki filmik ruszy tych co kochają zwierzaki i nigdy nie zrobiliby czegoś takiego a Ci, którzy "pozbywają" się swoich zwierząt pozostaną niewzruszeni :(

Awatar użytkownika
maćcoon

Post autor: maćcoon » pn sie 13, 2012 18:38 pm

Awatar użytkownika
Szarusia

Post autor: Szarusia » wt sie 21, 2012 12:30 pm

Kiedyś było taka reklama, tylko z psem. Niestety nie powtarzali jej w telewizji zbyt często :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Basia z Narnii
Kontakt:

Post autor: Basia z Narnii » wt sie 21, 2012 20:38 pm

Jasne, pani ze smażalni ryb opowiadała mi, jak dzieci wczasowiczów zabierają małe kotki kocim matkom, bawią się nimi przez okres turnusu, karmią, a po turnusie podrzucają np. do smażalni. W ostatnim tygodniu podrzucono jej dwa małe, wychudzone kociaki. Pani karmi je i szuka domów. Włos się jeży na głowie! Cudowne wakacje ze zwierzakiem, a po nich powrót do domku. Mama nadzieję, że dzieciom wejdzie w krew to porzucanie i tak porzucą kiedyś rodziców :twisted:
Obrazek

pollen

Post autor: pollen » śr lip 03, 2013 9:06 am

Basia z Narnii pisze:Jasne, pani ze smażalni ryb opowiadała mi, jak dzieci wczasowiczów zabierają małe kotki kocim matkom, bawią się nimi przez okres turnusu, karmią, a po turnusie podrzucają np. do smażalni. W ostatnim tygodniu podrzucono jej dwa małe, wychudzone kociaki. Pani karmi je i szuka domów. Włos się jeży na głowie! Cudowne wakacje ze zwierzakiem, a po nich powrót do domku. Mama nadzieję, że dzieciom wejdzie w krew to porzucanie i tak porzucą kiedyś rodziców :twisted:
Jak można być tak bezdusznym...

seenkar

Post autor: seenkar » ndz gru 08, 2013 20:49 pm

Temat trochę starawy, ale aktualny. Zwłaszcza w okresie świątecznym i dawania prezentów. Widzieliścią tą akcję "Pięściarze dla bokserów i nie tylko"? Przydała by się podobna z kotami.
Przeczytaj jakie zalety ma pożyczka hipoteczna!

mikmall

Post autor: mikmall » czw gru 12, 2013 14:33 pm

Ludzie nie mają serca, ja nie wiem jak można tak porzucać zwierzątka małe , one też mają serca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kocie SOS”