TAPETY

Jak nie traci nerwów i włosów z głowy, że nasz nowy mebel nie sprawdza się podczas codziennego użytkowania przez koty

Moderatorzy: Meri, Teba

aldo3434

Post autor: aldo3434 » pn wrz 08, 2014 9:54 am

heh jak to czytam, to się zastanawiam czy posiadacze kotów to nie masochiści :D 2 lata temu długie godziny spędzone w sklepach, zamawianie upatrzonych tapet, fatygowanie znajomych o kupno w innym mieście a tera.... Szkoda gadać, cala połać wyrwana pod oknem, porysowane nad kanapą. Na szczęście oduczyłam już drapania , ale kosztowało mnie to sporo czasu. Cierpliwości zatem życzę :) :)

aldo3434

Post autor: aldo3434 » pn wrz 08, 2014 9:55 am

sunshain pisze:
Nasturcja pisze:cześć. Mam problem. Nasturcja zaczęła drzeć tapety... Ma zapewniony drapak.. Nie wiem,co robić.

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Ula.
cierpliwość

jak widzisz, że drapie to na ręce i do drapaka a potem za przednie łapki i pokaż jej gdzie ma drapać (trzymasz jej łapki i drapiesz w drapak) i tak za każdym razem

cierpliwości życzę
Dokładnie tak samo robiłam :)

lolipop

Post autor: lolipop » śr cze 22, 2016 16:58 pm

przy okazji tej mody na tapety... wydaje mi się, że nadal są modne ale takie fragmenty ozodbne tapet :) tz widziałam już u paru znajomych, że mieli jakieś eleganckie wstawki z tapety na ścianie i fajnie to wygląda. Tylko wiadomo, wzór tapety nowoczesny a nie starodawny ;) mój kot się moją tapetą nie interesuje więc w tym temacie mam spokój ;)
Czy warto kupić materac piankowy – dlaczego materace piankowe są lepsze od sprężynowych? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przystosowanie domu ”