Poszukiwany kociak Maine Coon

Tylko z rodowodami

Moderatorzy: Świtezianka, Meri

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Catwoman.

Poszukiwany kociak Maine Coon

Post autor: Catwoman. » sob sie 06, 2016 18:34 pm

Witam,
Mam na imię Joanna, dwa lata temu pożegnałam swojego kota Pana Kota, był to zwykły dachowiec , rozpieszczony do granic możliwości, długo wraz z mężem cierpieliśmy stratę i obiecaliśmy sobie że więcej kotów nie będziemy mieć....jednak dom bez kota to jak dom bez duszy, dni mijały a my czuliśmy się dziwnie samotni....od roku dojrzała w nas myśli o kolejnym kocim mieszkańcu i wybór padł na Mainne Coona. Wybrałam to forum gdyż zapewne są tutaj osoby mogące doradzić w zakupie i przestrzegą przed tzw pseudo hodowlami oraz które prowadzą hodowlę tych wspaniałych zwierząt, lub kogoś kto ma takiego kotka do sprzedania, oddania , chciałabym kotka tylko na kolanka, bez wystaw itp imprez. Jeśli znajdują się tu takie osoby bardzo proszę o konkretne info tu w temacie lub bezpośrednio na PW.
Pozdrawiam.
Joanna.

koziołek matołek

Post autor: koziołek matołek » pt sie 12, 2016 13:40 pm

No hej. :) Sporadycznie zdarzają się kotki rasy mco do nieodpłatnej adopcji....chociaż na portalu "Miaukunowo" zdarza się,że szukają nowych właścicieli bo poprzedni umierają lub wyjeżdżają za granice Polski.Spróbuj tam. :P
...mogę się mylić...

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » ndz sie 14, 2016 14:28 pm

koziołek matołek pisze:No hej. :) Sporadycznie zdarzają się kotki rasy mco do nieodpłatnej adopcji....chociaż na portalu "Miaukunowo" zdarza się,że szukają nowych właścicieli bo poprzedni umierają lub wyjeżdżają za granice Polski.Spróbuj tam. :P
Miaukunowo to forum raczej wywarte i admin już nawet oficjalnie pisał, że chce je zamknąć.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię, sprzedam mainkuna”