UWAGA NA HODOWLĘ KING OF WIND - KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Tylko z rodowodami

Moderatorzy: Świtezianka, Meri

aries88

Post autor: aries88 » wt mar 11, 2014 15:22 pm

Gocha1p mówiąc o najgorszym ma chyba na myśli to, że kupując kociaka nie możemy już nawet zaufać legalnym hodowlą :( A to krzywdzące dla ludzi, którzy robią to z sercem bo przez pryzmat takich przypadków będą postrzegani jak potencjalni "przedsiębiorcy hodowlani" i oszuści. Szkoda.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gocha1p

Post autor: Gocha1p » wt mar 11, 2014 15:42 pm

dokładnie, nie tak legalny hodowca powinien się zachowywać i nie chodzi mi tu już o sam fakt choroby ale podejścia do sprawy, do kontaktu z nawbywcą i swojego kociaka :cry:
Obrazek

Obrazek

vacances2020

Post autor: vacances2020 » śr mar 12, 2014 1:21 am

http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=11722&start=15

Sunshine wiedzials prawda???wszyscy wiecie ze to pseudo a ja sie jatrze na forum

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr mar 12, 2014 7:58 am

vacances2020 pisze:http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=11722&start=15

Sunshine wiedzials prawda???wszyscy wiecie ze to pseudo a ja sie jatrze na forum
:?: nie śledzę miau.pl szczegółowo
Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr mar 12, 2014 8:46 am

jakie ma to teraz znaczenie - wiesz co możesz zrobić bo masz dowody aby nikt więcej nie został oszukany
Obrazek

martazwierz

Re: UWAGA NA HODOWLĘ KING OF WIND - KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Post autor: martazwierz » pt lis 30, 2018 19:25 pm

Kupiłam kotka bengalskiego z hodowli Ayahuaska i po pobycie u nas 1,5 miesiąca kot zaczął chorować, zdiagnozowanie FIP trwało ponad miesiąc. Wczoraj zadzwoniłam do hodowcy z informacjami, że kot jest już ślepy i zdiagnozowano FIP. wysłałam mu wpisy do książeczki badania od dwóch niezależnych weterynarzy. Dzisiaj w odpowiedzi na nasze zapytanie jakie jest stanowisko jego w tej sprawie odpowiedział, że on sprzedała nam zdrowego kota i my go rozchorowaliśmy i nie ma nam nic do powiedzenie. Jego hodowla jest zdrowa i wszystko idealne. Mam zamiar iść na drogę sądową o odszkodowanie choć to nie o kasę chodzi szkoda mi kota, przywiązałam się do niego i żal mi go usypiać, ale jest już kaleką, ślepy, zagubiony, załatwiający swoje potrzeby wszędzie i z dnia na dzień coraz słabszy. Czy ktoś miał już doświadczenia z ta hodowlą???

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Re: UWAGA NA HODOWLĘ KING OF WIND - KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Post autor: sunshain » sob gru 01, 2018 18:34 pm

hodowla z CCW - FPL
wyślij wszystko co masz niech klub wyciągnie konsekwencje wobec hodowli .... choć kluby (tu nie licz na wiele bo kluby zamiatają pod dywan)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię, sprzedam mainkuna”