[*] 23.04.2013 Mruczek

Dla tych, które odeszły...

Moderatorzy: Meri, Teba

boncu

[*] 23.04.2013 Mruczek

Post autor: boncu » wt kwie 23, 2013 23:29 pm

Miałem 10 lat gdy został zgarnięty ze stadniny, teraz ja mam 29, a on odszedł. Nerkowiec. Całe moje życie, które pamiętam był zawsze obok. Teraz leży sam, daleko, pod powierzchnią.

I ja, twardo stąpający po Ziemi, logiczny...nie mogę się z tym pogodzić. Jak najbliższa mi osoba. Nie ma go. Zdjęcia i pamięć, ale to mnie teraz tylko dobija. Patrze na zdjęcia, jak był wesoły, żywy.

Zawsze będzie w mojej pamięci. Jedyny w swoim rodzaju. Żegnaj :( byłeś najkochańszy, nigdy miałeś nie odchodzić!!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr kwie 24, 2013 7:02 am

[*]
Obrazek

Awatar użytkownika
Gocha1p

Post autor: Gocha1p » śr kwie 24, 2013 9:02 am

śliczny był :love9: [*]
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Papulcia1988
Kontakt:

Post autor: Papulcia1988 » śr kwie 24, 2013 10:41 am

[*]
Obrazek

Awatar użytkownika
witamisia

Post autor: witamisia » śr kwie 24, 2013 16:26 pm

nie wiem czy to normalne, ale jak czytam takie posty to rycze jak bóbr, nie potrafie sobie wyobrazić takiej sytuacji. Wiesz jedynym pocieszeniem dla Ciebie to , to ze twój ukochany kot zył tak długo. Trzymaj się , wiem że ci ciężko, my stracilismy ukochanego małego dachowca, a lekarstwem na smutek okazał się Alex, kochamy go bardzo, ukoił nasz ból. Życze ci żebys trafił na kota, który od pierwszego wejrzenia stanie sie twoim kotem. Twój przyjaciel był śliczny :love9:
Obrazek

Awatar użytkownika
Basia z Narnii
Kontakt:

Post autor: Basia z Narnii » śr kwie 24, 2013 20:05 pm

Żadne słowa nie przyniosą ukojenia... Trzeba przeżyć żałobę, apotem zdecydować, co dalej.
Obrazek

boncu

Post autor: boncu » śr kwie 24, 2013 22:06 pm

Dziękuję za miłe słowa... Cieszę się bardzo, że są wokół nas osoby, które dbają o zwierzaki, traktują je bardzo poważnie i myślą o nich jak o najbliższym sobie przyjacielu. To podnosi na duchu.

A to, że mojego już nie ma to dopiero do mnie powoli dochodzi i bardzo boli, choć pisanie o sobie jest egoistyczne.

Dopiero teraz czuję i wiem jak był mi bliski i jakie miał znaczenie w moim życiu. Brakuje mi go bardzo, choć minęła dopiero doba.

Zastanawiam się czy mogłem być dla niego lepszy, bardziej na niego zwracać uwagę. Ale chyba nie miał tak źle, mam nadzieję, że jak by teraz mógł mi coś powiedzieć to to, że był szczęślliwy. I chcę w to wierzyć. Dla mnie w każdym razie był bardzo ważny i taki pozostanie, nie zależnie od tego czy do mojego domu zawita inny kocur.

Życzę Wam wszystkim długiego i słodkiego mruczenia Waszych pociech.

Awatar użytkownika
AudiaXyz
Kontakt:

Post autor: AudiaXyz » śr kwie 24, 2013 22:34 pm

Hej bardzo mi przykro z powodu odejścia Twojego przyjaciela... Niestety to nieunikniona kolei rzeczy, ktoś odchodzi by ktoś musiał się narodzić.
Sama tydzień temu pożegnałam moją ukochaną sunię. Była z nami 8lat i zginęła w wypadku. Też mam te wątpliwości że mogłam dbać lepiej, więcej czasu poświęcać, ale myślę, że po śmierci przyjaciela każdy ma takie myśli...
Trzymaj się :)

Awatar użytkownika
Witek Nowak
Kontakt:

Post autor: Witek Nowak » czw kwie 25, 2013 14:58 pm

[*]
"Nie o to chodzi by człowiek miał kota ale o to by kot miał człowieka..."
Mocio *PL
[img:aaabcf4f69]https://lh4.googleusercontent.com/-Kqi8 ... ociopl.jpg[/img:aaabcf4f69]

Awatar użytkownika
Basia z Narnii
Kontakt:

Post autor: Basia z Narnii » czw kwie 25, 2013 18:51 pm

Tylko ludzie, którzy naprawdę dbają o zwierzęta, ciągle mają wyrzuty sumienia, że za mało. Strasznie mi przykro i współczuję Ci, że tak cierpisz. Straciłeś przyjaciela, ale pomyśl, że on gdzieś daleko też cierpi, bo widzi Twoją rozpacz. Wspominaj wszystkie razem spędzone chwile, są bezcenne. Jesteśmy z Tobą.
Obrazek

Awatar użytkownika
fluffycoons
Kontakt:

Post autor: fluffycoons » czw kwie 25, 2013 20:48 pm

Wiem, że to tródny okres i jedyne co mogę powiedzieć, to trzymaj się.
Jednak dodam, że te wspomnienia to wielki skarb jaki Ci pozostał, jeszcze nie jeden raz wywołają uśmiech na Twojej twarzy, a on będzie "żyć"zawsze w twoim sercu.
--
Fluffycoons*PL
Hodowla Kotów rasy Maine Coon
fluffycoons.pl

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „TĘCZOWY MOST”