majowa zbiórka schroniskowa :)

Ankiety, oraz wybór źródła pomocy dla kocistych w schroniskach

Moderatorzy: Meri, Kocurowa

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

majowa zbiórka schroniskowa :)

Post autor: Kocurowa » czw kwie 30, 2009 9:42 am

Decyzją forumowiczów, pod którą się także podpisuję, robimy:
Wielką majowo-wiosenną zbiórkę pieniążków dla biednych kociastych !!!

i łączymy ją z pieniędzmi uzbieranymi w kwietniu.

A więc STAAAART !!!!! :D
umaszczenia MCO - www.mco.zafriko.pl
malowane jaja ;) www.malowane.zafriko.pl

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » pt maja 08, 2009 18:58 pm

poszło :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kocurowa » pt maja 08, 2009 19:02 pm

czekam na pomocne zasilenia i 23 maja jadę do schroniska z żarłem i zabawkami :angel8:

czyli już za 2 tygodnie !!!!! :D

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kocurowa » pn maja 11, 2009 9:43 am

spływają kolejne pieniążki, bardzo dziękuję za majowe wpłaty i już się nie mogę doczekać zakupów i wizyty u kociastych :D

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kocurowa » śr maja 20, 2009 20:18 pm

dziękuję za kolejne wpłaty w piątek zrobię podsumowanie i już w sobotę pomknę do kociastych z nowymi zapasami i zakątkowymi zabawkami :D

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kocurowa » sob maja 23, 2009 14:04 pm

Z braku czasu niestety nie do każdego powysyłałam potwierdzenia wpłaty pieniążków, wybaczcie.... mam dość zalatany okres, przygotowuję mojego najstarszego kastracika do dość poważnej operacji i jakoś czasu na wszystko mi brak....
Ale dość o mnie, dozbieraliśmy w maju trochę pieniążków, łącznie wyszło 240,00 pln i pomknęłam dziś na zakupy i udało mi się nabyć :D

- 1st Choice Adult 6 kg - 100 pln
- Purina 1,5 kg - 20 pln
- Brit Care dla kotów kastrowanych - 35 pln
- Brit Care Adult - 35 pln
- Dibaq Kitten 3x2 kg - 6 kg - 60 pln
- Mleczko Klara 9 sztuk - 14 pln
-----------------------------------------------------
co daje 264 pln

dodatkowo:
- piłeczki dla kociaków (wygrane w konkursach forumowych)
- reklamówka karm Josera i Puffins dla piesków

Zawiozłam dziś do Konstancina, podziękowaniom nie było końca, właścicielka jest ogromnie wszystkim wdzięczna, teraz jest tam wyjątkowo ciężko, ponieważ ludzi przywożą mnóstwo malusieńkich kociaczków, których matki zginęły z ludzkiej głupoty, kociaczki podkładane są mamkom do cycuszków i odkarmiane, jest ich naprawdę bardzo dużo, najmniejsze trzymane są z mamusiami zastępczymi w dużych klatkach czyściutkich i wyściełanych ręczniczkami, leżą na podusiach elektrycznych i przy piecyku, żeby miały ciepło. Mam nadzieję, że te maleństwa dorosną i trafią do kochających domów, bardzo im się to należy. Podziwu dla właścicielki nie jestem w stanie wyrazić..... Każdy z nas wie, ile pracy, cierpliwości i miłości kosztuje nas odchowanie miotu kociaków.... ona tych kociaczków ma wiele i każdego kociaka stara się obdarzyć po równo swoją troską. To zajęcie na 24 godziny na dobę... a nawet i więcej....
Powiem Wam jedno... nie byłam w stanie słuchać historii tych maleństw....
Najważniejsze jest jednak to, że w tej chwili już będą miały tylko lepiej, pełne brzuszki, ciepły kaloryferek a może i nawet swojego człowieka :)

I tym pozytywnym akcentem przejdźmy do kilku fotek, które cyknęłam.

Przywitała mnie śliczna szylkrecia siedząca sobie i skubiąca w ogródku trawkę :)

Obrazek

Tu kocia babcia lustruje naszą dostawę żarełka... może coś się i dla niej znajdzie :lol:
Babcia jest niesamowicie rozrabialską i towarzyską koteczką, cały czas zaczepiała mnie łapą, żebym się nią zajmowała i głaskała, a jak jej przez chwile nie głaskałam to nawet na mnie nakrzyczała :lol:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tu odratowane maleństwa dokarmiane przez kocią ciocię :)

Obrazek

Poniżej małe kociaczki, które już teraz mogą sobie beztrosko rozrabiać, wszystkie są słodkie i czekają na kochające domki :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Te małe śliczne oczka dziękują wszystkim, którzy wpłacili chociaż złotóweczkę na ich jedzonko no i piłeczki oczywiście :)

Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » sob maja 23, 2009 14:12 pm

wielkie dzięki
Obrazek

Awatar użytkownika
Kropka2310

Post autor: Kropka2310 » sob maja 23, 2009 15:47 pm

Kocurowa...JESTEŚ KOCHANA...Szkoda, że jesteś tak daleko (i Konstancin też), bo jeździłabym z Tobą. Fajnie ,że cyknęłaś fotki. Kilka dni temu, latając po terenie, w jednej z kamienicy (a teren mam za...fajny) spotkałam młodego człowieka z TOZ na adresie (ja również udawałam się pod ten sam nr), który otrzymał sygnał od sąsiadów, że krzywdzony jest w tymże "domu" pies. Chłopu nie otwarto, mnie natomiast tak po krótkim, acz dobitnym monologu, miałam więc możliwość obejrzenia sobie zwierzaka, który nb zaraz został schowany do drugiego pokoju,a paniusia powiedziała, że zwierzaka nie da sobie odebrać. O ile znam naszych inspektorów, to DA. U nas prężnie działa nasz TOZ, więc te wszystkie biedactwa trafiają do Schroniska...
Kastracja, sterylizacja i może mniej będzie ślicznych, tęskniących do własnego ludzkiego serca istotek.

Awatar użytkownika
iza cylwik
Kontakt:

Post autor: iza cylwik » sob maja 23, 2009 16:26 pm

Kocurowa, jesteś super. Aby wi,ecej takich ludzi jak Ty. Powinnam zacząć odwiedzać schronisko w moim mieście.

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kocurowa » sob maja 23, 2009 17:34 pm

mnie to nadal przerasta.... nie jestem w stanie za długo tam posiedzieć.... nie chcę wchodzić wszędzie i patrzeć na te biedaki, to ponad moje siły, dlatego podziwiam tych, którzy się temu poświęcili i staram się chociaż w taki sposób wspomagać ich działanie, historie tych zwierzaczków są potworne, dlatego podwójnie mnie cieszy, jak widzę takie maluszki, które nadal ciągną do człowieka i lecą się bawić i przytulać :)

Dlatego też nadal zamierzam robić to co robię i molestować innych chociażby o złotóweczkę, bo nasze kociaste na tym nie zbiednieją, a dla tamtych kilku istotek to przechylenie na + szali w walce o życie. Mogę nie zjeść jednego podwieczorku raz w miesiącu, tyłek mam wystarczająco spory :lol:

Myślę, że wszystkim nam - kolejny raz należą się duuuże podziękowania :) nie jest ważne ile, w tym wypadku liczą się dobre chęci :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezinteresowna pomoc forumowiczów dla kotów”