Schroniska

Ankiety, oraz wybór źródła pomocy dla kocistych w schroniskach

Moderatorzy: Meri, Kocurowa

Awatar użytkownika
karolinka2212

Schroniska

Post autor: karolinka2212 » wt mar 06, 2012 15:14 pm

Witam, jestem tu dosyć nowa i ostatnio mam dużo czasu, więc czytam wszystko co jest zamieszczone na forum. Doszłam tutaj i smuci mnie, że ostatnia zbiórka była w 2009 roku, dlaczego by nie robić takich akcji częściej? Mnie się serce kraja, że jest tyle biednych zwierzaczków, a myślę, że w "kupie" raźniej i napewno więcej osób da złotóweczkę tutaj na forum niż każdy z osobna..
Super, że Kocurowa wpadła na taki pomysł :thumbright: ale trzeba więcej takiej pomocy od nas :)
<3 Kociaki,zwierzaki <3 ;)

czarna87p

Post autor: czarna87p » czw mar 13, 2014 22:55 pm

w Przedszkolu w Wysokiej organizowane są akcje zbiórki żywności dla schroniska Wrocławskiego :) i zbiórka pieniędzy dla TARY :)
http://chaberekbiuro.wix.com/chaberek#!aktualnoci/c1iy3 w aktualnościach jest post :)

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kocurowa » czw mar 20, 2014 9:28 am

Była w 2009, później urodziła mi się córcia i troszkę mniej czasu zostało na taką pomoc. Ale faktycznie, miłe było bardzo, kiedy przychodziły do mnie paczki z karmą, czasem nawet otwartą, której, Wasze kociaki spróbowały i jednak im nie posmakowała... i mogłam to podrzucać dla tych, które nie mają takich rarytasów.

Zbieranie pieniędzy moim zdaniem nie ma sensu, chyba, że na konkretny zakup w hurtowni... nie jestem za tym, aby przekazywać schroniskom gotówkę, ale to tylko moje prywatne zdanie.

Muszę przekopać swoją piwnice, pewnie znajdzie się tam jeszcze jakieś legowisko, może i drapak, chętnie oddam bidulkom.
umaszczenia MCO - www.mco.zafriko.pl
malowane jaja ;) www.malowane.zafriko.pl

erabella

Post autor: erabella » pn sie 04, 2014 11:33 am

Ja co miesiąc przelewam pieniążki na różne schroniska, mam to po Mamie. Serce się kraja na samą myśl o tych biednych zwierzątkach....

kociara15

Post autor: kociara15 » wt gru 09, 2014 10:58 am

Mnie też się serce kraja, jak myślę o zwierzakach w schroniskach. Sama od zawsze adoptowałam zwierzaki właśnie z tych placówek i są to najsłodsze stworzenia na świecie :) staram się na bieżąco pomagać schroniskom, a w okresie przedświątecznym robię wszystko, aby zaangażować w tę pomoc również swoich znajomych i rodzinę. Niedawno odkryłam projekt dlaschroniska.pl i od razu go pokochałam. Poprzez stronę internetową można zakupić psiakom i kotom w schroniskach potrzebne im produkty. Moja mama nigdy nie mogła jeździć do schronisk, bo po prostu bardzo źle znosiła widok tych wszystkich biednych zwierzaków, a teraz przynajmniej ma opcję pomocy i chyba się trochę od tego uzależniła :D czy ktoś jeszcze o tym słyszał?

Awatar użytkownika
Krissuss

Post autor: Krissuss » pt sty 09, 2015 13:35 pm

Ja z Żoną rozpoczęliśmy przekazywanie darów dla schroniska od naszego ślubu począwszy (zamiast kwiatów zbieraliśmy żywność dla zwierząt) - uzbierało się tego naprawdę sporo. Teraz na każde święta wspomagamy schronisko dla zwierząt w Rudzie Śląskiej gdzie naprawdę tym zwierzaczkom wszystkiego brakuje. Przywieźliśmy teraz przed wigilią oprócz jedzenia sporo kocy i jakieś posłania. Zapewne przyda im się bo widać było jakie zmarznięte te zwierzaki były grzejąc się pod lampkami.
Przed Wielkanocą znów jedziemy więc jak ktoś chce coś przekazać to przed świętami organizujemy zbiórkę.

CoToMa
Kontakt:

Post autor: CoToMa » pt sty 09, 2015 14:55 pm

Miałam i mam kilka kotów właśnie z tego schronu...

Skureal

Re: Schroniska

Post autor: Skureal » czw lip 19, 2018 7:38 am

Find new experiences. Just click to see every day. I like this site very much

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezinteresowna pomoc forumowiczów dla kotów”