Lulu i maly konkurs.

Moderatorzy: Meri, Kocurowa

dollycore

Lulu i maly konkurs.

Post autor: dollycore » ndz kwie 27, 2014 17:27 pm

Witam, przede wszystkim chcialam przedstawic wam Lulu. Jest to kotka, ktora wzielam od rodziny, ktora najzwyczajniej sie Nia znudzila. Miala wtedy 2 lata. Droga jaka przeszlysmy nie byla latwa. Lulu nie bawila sie, nie jadla, nikogo nie akceptowala, ciagle byla chora. Dzis jest przekochanym kociakiem. Kiedy wracam do domu, podbiega do auta i miauczy witajac sie ze mna. Nie odstepuje mnie na 5 minut, bawi sie, jest zdrowa i ma wiele glupich pomyslow :P
Dzis znalazlam konkurs dla kotkow w ktorym postanowilam wziac udzial. Bardzo prosilabym, aby kazdy poswiecil 2 minuty, wszedl w link, kliknal 'VOTE' i wybral pojedynczy glos, wszystko jest darmowe (jakby ktos sie zmartwil opcjami obok :P)
Planuje zalozyc studio fotograficzne, gdyz od lat jestem pasjonatka fotografii. Pieniadze przydalyby sie bardzo, a i mam pewne plany co do urzadzenia Lulu kociej przestrzeni w domu.
glosowanie jest pod linkiem: http://www.kingpet.co.uk/c/3173/photos/ ... 10qk_l5MkO

Byloby wspaniale, gdybysmy wygraly ten konkurs. Z gory bardzo wszystkim dziekuje! Buziaki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”