NOWY Drapak RUFI D-0A, duża kuweta i transporter - Wrocław

Bazar dla forumowiczów. Szukam chętnych do większego zamówienia.
Zakaz sprzedaży lub wystawiania zwierząt tutaj.

Moderatorzy: VELVET, Kocurowa

VELVET
Moderator
Kontakt:

Post autor: VELVET » wt sie 13, 2013 21:41 pm

to jak?? kto co bierze?? bo ja też byłabym chętna,i odbiór osobisty mi pasuje :)

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr sie 14, 2013 6:06 am

kolejkowanie

:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
anemar
Kontakt:

Post autor: anemar » śr sie 14, 2013 7:02 am

Dokładnie, kolejka zapisana, w sumie dawno we Wrocławiu nie byłam a jade do Krakowa więc tak po drodze :wink:

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr sie 14, 2013 7:10 am

bo wyślę helikopter :wink:
Obrazek

Piranha

Post autor: Piranha » śr sie 14, 2013 9:39 am

Witam :) Przekopałam strych i krucho u mnie z materiałami pakunkowymi (krucho też z funduszami na ich zakup i czasem by pozałatwiać kartony choćby w markecie), jak podliczyłam ile kosztowałby mnie zakup folii bąbelkowej i dużego kartonu (a musi mieć ponad 60 cm długości) plus koszty przesyłek kurierskich (bo na Allegro zazwyczaj takie rzeczy przysyłają kurierem a jestem uziemiona przez brak samochodu i muszę zamawiać przez internet) to sprzedaż transportera za 150 zł albo doliczenie kosztu pakowania średnio się opłaci mi (pierwsza opcja) i Wam (druga opcja) :( Zatem chyba przewiduję jedynie odbiór osobisty, jeśli są chętni to zapraszam :)

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr sie 14, 2013 9:43 am

za pakowanie i transport płci kupujący

skoro to tyle zachodu to proszę nie pisać następnym razem
Piranha pisze:Dzięki sunshain, coś potem pokombinuję, mam giga karton z Animalii to może coś wymyślę :-)
a transporter może być z kilku stron zabezpieczony tekturą

ja mam zasadę, że jak chce coś kupić to i tak to kupie choćbym miała ściągnąć 1 szt. z zagranicy bez względu na koszt
Obrazek

Piranha

Post autor: Piranha » śr sie 14, 2013 10:37 am

sunshain, przepraszam zatem najmocniej ale naprawdę miałam dobre chęci (ledwo wystartowałam na forum a już ludzi zrażam :(), liczyłam, że jednak coś wieczorkiem znajdę sensownego na tym strychu. Sprawdziłam na Allegro i folia bąbelkowa z przesyłką to koszt około 25 zł. Z kartonów sensowny wymiar to 70x50x50, znalazłam tylko to http://allegro.pl/listing/listing.php?u ... 00x500x500, cena jest kosmiczna. Dziś wdrapię się znów na strych i zobaczę czy ten karton z Animalii można pociąć i zabezpieczyć tym transporter, jednak do tej opcji będzie potrzebny strecz albo duża ilość taśmy do zaklejenia całości (tak mi się wydaje w każdym razie ;)) a tego też nie mam :( Wiem, że taki problem może wydać się śmieszny ale dla uziemionej w domu (i cierpiącej na chroniczny brak czasu z powodu dwójki znudzonych dzieci) osoby z zepsutym samochodem jest to naprawdę problem :), dlatego wszystkie duże przedmioty sprzedawałam ostatnio z odbiorem osobistym, wysyłałam jedynie te drobne. Co do parcia na sprzedaż - z jednej strony mam finansowy nóż na gardle a z drugiej strony jakiś głos woła w środku "nie rób tego" ;), naprawdę włożyłam serce w kompletowanie tej wyprawki i sprawiło mi to nieziemską frajdę (największą chyba drapak, jest cudny i naprawdę duży).

Pozdrawiam
Piranha

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr sie 14, 2013 10:56 am

Piranha pisze:sunshain, przepraszam zatem najmocniej ale naprawdę miałam dobre chęci (ledwo wystartowałam na forum a już ludzi zrażam :(), liczyłam, że jednak coś wieczorkiem znajdę sensownego na tym strychu. Sprawdziłam na Allegro i folia bąbelkowa z przesyłką to koszt około 25 zł. Z kartonów sensowny wymiar to 70x50x50, znalazłam tylko to http://allegro.pl/listing/listing.php?u ... 00x500x500, cena jest kosmiczna. Dziś wdrapię się znów na strych i zobaczę czy ten karton z Animalii można pociąć i zabezpieczyć tym transporter, jednak do tej opcji będzie potrzebny strecz albo duża ilość taśmy do zaklejenia całości (tak mi się wydaje w każdym razie ;)) a tego też nie mam :( Wiem, że taki problem może wydać się śmieszny ale dla uziemionej w domu (i cierpiącej na chroniczny brak czasu z powodu dwójki znudzonych dzieci) osoby z zepsutym samochodem jest to naprawdę problem :), dlatego wszystkie duże przedmioty sprzedawałam ostatnio z odbiorem osobistym, wysyłałam jedynie te drobne. Co do parcia na sprzedaż - z jednej strony mam finansowy nóż na gardle a z drugiej strony jakiś głos woła w środku "nie rób tego" ;), naprawdę włożyłam serce w kompletowanie tej wyprawki i sprawiło mi to nieziemską frajdę (największą chyba drapak, jest cudny i naprawdę duży).

Pozdrawiam
Piranha
dobra jak nie to nie

problem wręcz kosmiczny

ściągnę sobie ten transporter z zagranicy .... będzie prościej

edit: dostępny w PL za 201 zł w zaokrągleniu

kupiony z dostawą za 211 zł :wink:
Obrazek

Piranha

Post autor: Piranha » śr sie 14, 2013 12:20 pm

sunshain, widzę, że masz do mnie żal, super, że udało się zakupić, daj znać gdzie bo jedna znajoma chce go zakupić a powiedziano jej, że dostępny będzie dopiero w grudniu, dałabym jej znać. Co do wysyłki to dla mnie jest to problem choć dla niektórych osób może się on wydawać śmieszny, liczyłam, że znajdą się osoby z okolic Wrocławia, które będą chciały zakupić nowiutkie (zakupione przeze mnie w lipcu) elementy wyprawki w atrakcyjnej cenie nie dopłacając jeszcze do przesyłki.

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » śr sie 14, 2013 13:09 pm

Piranha pisze:sunshain, widzę, że masz do mnie żal, super, że udało się zakupić, daj znać gdzie bo jedna znajoma chce go zakupić a powiedziano jej, że dostępny będzie dopiero w grudniu, dałabym jej znać. Co do wysyłki to dla mnie jest to problem choć dla niektórych osób może się on wydawać śmieszny, liczyłam, że znajdą się osoby z okolic Wrocławia, które będą chciały zakupić nowiutkie (zakupione przeze mnie w lipcu) elementy wyprawki w atrakcyjnej cenie nie dopłacając jeszcze do przesyłki.
mam 1 zasadę wóz albo przewóz nie ma nic po środku .... nie mam czasu na co by było gdyby
Obrazek

Piranha

Post autor: Piranha » śr sie 14, 2013 13:45 pm

sunshain, rozumiem, bardzo pożyteczna i przydatna zasada, ułatwia na pewno życie, ja niestety często z tych długo decydujących się ;) przez co niejednokrotnie straciłam wiele okazji w życiu. Na forach akwarystycznych jestem dość znaną i lubianą osobą (tu źle chyba zaczęłam hehehe :D), może i kiedyś na tym forum uda się mi poznać Was a Wam mnie :), jestem taką szaloną perfekcjonistką i jak za coś się wezmę to aż z dogłębną przesadą (o ile w ogóle można w przypadku hobby mówić o przesadzie, akwarystyka to moja nieuleczalna choroba i wiem, że to samo się stanie w przypadku MCO). Jeśli to nie problem to daj znać na priv gdzie udało Ci się zakupić transporter, dałabym znać znajomej, która pilnie go potrzebuje.

Przy okazji poproszę adminów o zamknięcie tego wątku, z góry dziękuję. Mam nadzieję, że kolejny mój post na forum będzie dotyczyć pochwalenia się zdjęciami cudownego miaukuna :) Pozdrawiam Was serdecznie i w ogóle wszystkich miłośników kotów!

neska25

Post autor: neska25 » wt cze 03, 2014 14:07 pm

czy drapak został sprzedany? szukam czegos dla mojego kota

Awatar użytkownika
phoebe

Post autor: phoebe » wt cze 03, 2014 18:23 pm

Obawiam się, że po roku czasu od "pilnego" ogłoszenia napewno już nieaktualne ;)
"Posiadanie jednego kota prowadzi do posiadania następnego" ERNEST HEMINGWAY

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzedam lub zamienię”