Sprzedała chorego psa - musi za to teraz zapłacić

Dlaczego nie warto ryzykować zakupu zwierząt z podejrzanych źródeł oraz miejsca sprzedaży takich zwierząt.

Moderator: Kocurowa

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Sprzedała chorego psa - musi za to teraz zapłacić

Post autor: sunshain » czw gru 19, 2013 10:07 am

Obrazek

Awatar użytkownika
Mesonauta

Post autor: Mesonauta » pt gru 20, 2013 23:01 pm

'' Wyrok ucieszył słubicką straż miejską, która ma problem z nielegalnymi handlarzami psów. - Mam nadzieję, że wyrok podziała odstraszająco - mówił komendant Wiesław Zackiewicz.''
taaaaaa jasne jak się do nich dzwoni to udają że nikt tam psów nie sprzedaje a ciągle w samochodach oferują szczeniaki i kociaki !!! stoją 10 no może piętnaście metrów od tabliczki 30x40cm zawieszonej na słupie po znaku drogowym informującej, że na tym terenie obowiązuje zakaz sprzedaży zwierząt, a gdy zjawia się policja czy straż zamykają bagażniki w których są szczeniaczki i mówią że nic nie sprzedają tylko ''pokazują je'' :roll:
Gdyby chcieli to by coś z tym zrobili bo nie raz nie dwa im było to zgłaszane że szczeniaki na mrozie w kartonikach po fajkach siedzą :roll:
P.S. ja jestem ze Słubic i od dzieciaka pamiętam że na bazarze, a raczej na bazarowym parkingu można było jakiego tylko się chce psa czy kota kupić :roll:
Ściema i żal nic ponadto bo ten proceder ciągnie się X lat :evil:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » sob gru 21, 2013 6:17 am

Raczej trzeba rozpatrywać to w tym kierunku, że może wzrosnąć liczba procesów o chore zwierzęta bez względu na źródło zakupu

choć w naszym prawie nie można się powołać, że był już taki i taki wyrok (wyleciało mi to słowo z głowy) ....

edit: precedens
Ostatnio zmieniony sob gru 21, 2013 10:41 am przez sunshain, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mesonauta

Post autor: Mesonauta » sob gru 21, 2013 7:53 am

mam taką nadzieję że cokolwiek się z tym dalej będzie dziać bo ludzie w ślepo !! kupują takie psy na bazarze mimo iż ich staram się od tego odwieźć- wszak jest tyle sierotek w schroniskach za darmoche które będą kochały człowieka do końca świata za to że je odratuje ale nie lepiej kupić sobie Yorka lub Nevkę w promocji na bazarze :cry:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » sob gru 21, 2013 9:11 am

to samo może czekać legalne hodowle
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pseudohodowcy”