pozarodowodowe krycie

Dlaczego nie warto ryzykować zakupu zwierząt z podejrzanych źródeł oraz miejsca sprzedaży takich zwierząt.

Moderator: Kocurowa

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

pozarodowodowe krycie

Post autor: sunshain » wt cze 30, 2009 19:37 pm

http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/r ... _7045.html

cyt:"reproduktor - maine coon - krycie
Region:Świętokrzyskie
Miasto:Kielce

Reproduktor - maine coon -krycie.
Rasowy, piękny, rudy, potężny(10kg), o przemiłym charakterze - zaprosi kotkę na krycie pozarodowodowe.Kocur posiada wszystkie niezbędne szczepienia. Warunki krycia do uzgodnienia. Dla zainteresowanych osób zdjęcia na emaila. Kielce - kontakt: Aleksandra tel......."
Obrazek

victoria

Post autor: victoria » śr lip 01, 2009 15:23 pm

sporo tego jest w necie ale i jeszcze więcej zdesperowanych właścicieli bezrodowodowych kotek, bo nie ma czym kryć....

taki kocur kryjący bezrodowodowe kotki to ma "największe wzięcie".

Awatar użytkownika
anemar
Kontakt:

Post autor: anemar » czw lip 02, 2009 8:53 am

no bo jest bzyku bzyku i kasiorka leci, sama przecież mam mojego prawie mco z takiej fabryki, był ni było 300 zł 10 lat temu to nie było najmniej

Awatar użytkownika
hefalump

Post autor: hefalump » wt paź 06, 2009 13:57 pm

nawet na ostatniej wystawie stojąc przy klatce jednej z krakowskich hodowli byłam świadkiem jak jakiś Pan(pseudohodowca zapewne) był bardzo zdzwiony dlaczego właścicielka na zapytanie czy jej kocur nie pokrył by jego kotki(nawet nie wiem jakiej rasy ale bez rodowodu)zareagowała oburzeniem i kategoryczna odmową ,bo o żadnym kryciu "na lewo"nie ma mowy,jak widać pseudo grasuja wszędzie...[/list]
"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie:miłośników kotów,i osoby poszkodowane przez los "Oskar Wilde

Awatar użytkownika
Maybach
Kontakt:

Post autor: Maybach » czw lis 26, 2009 1:20 am

Swego czasu jedna z szanownych Pań hodowczyń dawaŁa ogłoszenia w prasie - sprzedam kocięta mco z rodowodem i telefon, a pod tym sprzedam kocięta mco bez rodowodu i ten sam telefon nawet nie trudziła się podać inny numer. My z Anetą byłyśmy oburzone ale nikt tym się nie przejął szczególnie. Pani do dziś jest szanowana i hoduje. :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pseudohodowcy”