UWAGA PSEUDO CHCE KUPIĆ KOTA!!!!!!!

Dlaczego nie warto ryzykować zakupu zwierząt z podejrzanych źródeł oraz miejsca sprzedaży takich zwierząt.

Moderator: Kocurowa

Funny
Kontakt:

UWAGA PSEUDO CHCE KUPIĆ KOTA!!!!!!!

Post autor: Funny » pn mar 30, 2009 20:03 pm

Zgłosiło się do mnie małżeństwo, przesympatyczni na pierwszy rzut oka ludzie. Chcą kupić kota rasy Maine Coon, płeć w zasadzie nie jest ważna, choć lepiej gdyby był to kocurek, najlepiej rudy. Jakoś mnie tknęło i sprawdziłam ich swoimi sposobami i co się okazuje - SĄ TO PASKUDNI PRODUCENCI. Sprzedają mnóstwo zwierzaków, ogłaszają się wszędzie, są też na Allegro (na dzień dzisiejszy doliczyłam się 8 różnych pseudo-ras psów i kotów przebywających obecnie w tej "hodowli"). Małżeństo to opowiada farmazony o tym jak kochają koty i jak bardzo chcą mieć futrzaka w domu.
Wszystkim zainteresowanym wyślę na mail dokładne informacje, które pozwolą rozpoznać tych ludzi, gdyby zgłosili się z zamiarem zakupu kociaka.
PROSZĘ! NIE SPRZEDAWAJCIE IM NAWET ZDECHŁEGO PAJĄKA!
Jestem tak wściekła, bo o mały włos moje przecudne dziecko trafiłoby w ręce tych okrutnych ludzi.

Awatar użytkownika
Kocurowa
Moderator
Kontakt:

Post autor: Kocurowa » pn mar 30, 2009 21:42 pm

to ja poproszę o infona PW, żeby moje małe wnuczki tam nie trafiły....
umaszczenia MCO - www.mco.zafriko.pl
malowane jaja ;) www.malowane.zafriko.pl

agivox
Moderator

Post autor: agivox » wt mar 31, 2009 7:10 am

Prześlij mi namiary, na wystawie chcę sprzedać kocięta, lepiej abym na nich nie trafiła
Agi
Obrazek[/quote]

Funny
Kontakt:

Post autor: Funny » wt mar 31, 2009 8:44 am

Namiary wysłane. Wiem, że ci ludzie rozmawiali z kilkoma hodowlami. [/list]

Awatar użytkownika
Minojami
Kontakt:

Post autor: Minojami » wt mar 31, 2009 9:13 am

agivox pisze:Prześlij mi namiary, na wystawie chcę sprzedać kocięta, lepiej abym na nich nie trafiła
:?
Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt mar 31, 2009 9:16 am

Minojami pisze:
agivox pisze:Prześlij mi namiary, na wystawie chcę sprzedać kocięta, lepiej abym na nich nie trafiła
:?
wielu hodowców tak robi, przychodzą ludzie oglądają, bierze się od siebie kontakty
Obrazek

Awatar użytkownika
Minojami
Kontakt:

Post autor: Minojami » wt mar 31, 2009 9:35 am

oczywiscie ze sie kontakty bierze...poznaje ludzi itd, ale agivox pisze ze chce na wystawie sprzedac co dla mnei brzmi, przychodzi pani X mowi o jaki sliczny, daje pieniazki , podpisuje umowe i zabiera po wystawie kotak do siebie. Tak ja to zrozumialam, jezeli opacznei to sorry :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » wt mar 31, 2009 9:39 am

musi rozwinąć co miala na myśli :wink:
czasami tak jest, że dla nas jest jasne co piszemy a dla innych nie
Obrazek

VELVET
Moderator
Kontakt:

Post autor: VELVET » wt mar 31, 2009 10:53 am

ja również chce namiary na PW

Świtezianka
Moderator
Kontakt:

Post autor: Świtezianka » wt mar 31, 2009 12:22 pm

Ja tez poprosze namiary na PW, bo wczoraj dostałam maila z zapytaniem o kocurka hodowlanego. Chce sprawdzić, czy to aby nie oni :?

agivox
Moderator

Post autor: agivox » wt mar 31, 2009 15:02 pm

Sunshain mnie zna i moje skróty myslowe, rano wpadłam na chwile na forum bo pilno do pracy i nawet nie pisałam na pw do Funny tylko na szybko żeby nie zapomniecc potem bo warto wiedzieć co w trawie piszczy, tera ztez stosuje skróty myslowe , sorki ale jestem w pracy i kradne chwilę sobie na necie wolnego czasu, pozdrawiam :)
Agi
Obrazek[/quote]

agivox
Moderator

Post autor: agivox » wt mar 31, 2009 18:27 pm

Sprostowanie, jestem umówiona na wystawie z 3 osobami na sprzedaż kociaka do hodowli i to ewentualnie jak kotki będą miały cechy poszukiwane przez tych hodowców, umówiłam się na wystawie (myślę że nie ma w tym nic złego), mam zapisane dane tych osób ale nie znam wszystkich w środowisku, stąd moja prośba, dzięki Funny za PW, pozdrawiam
Agi
Obrazek[/quote]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pseudohodowcy”