Mieszkanie przyjazne dla kota wynajme z ogrodzonym ogródkiem

Wklejamy ogłoszenia lub inne super pilne sprawy

Moderatorzy: Meri, Kocurowa


dbamokota.pl
Posty: 30
Rejestracja: śr sie 26, 2015 16:35 pm

PROFESJONALNY MONTAŻ SIATEK OCHRONNYCH NA BALKON - SIATEK DL

Post autor: dbamokota.pl » czw sie 27, 2015 18:42 pm

PROFESJONALNY MONTAŻ SIATEK OCHRONNYCH NA BALKON - SIATEK DLA KOTA, SIATEK PRZECIW PTAKOM, KOLCÓW PRZECIW PTAKOM

GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY MONTAŻU W POLSCE !!!

Zespół „Dbam o kota” zajmuje się montażem zabezpieczeń balkonowych, okiennych, tarasów, do ogrodów i wielu innych, stosowanych w celu ochrony kotów i innych pupili, przed wypadnięciem z wysokości. Wymienione zabezpieczenia montujemy za pomocą specjalnych haków i uchwytów, na których rozciągana jest siatka ochronna, dostosowana względem zamówienia. Przedstawione rozwiązania, sprawdzają się również w przypadku problemu z zabezpieczeniem przed ptakami. W swojej ofercie świadczymy również usługi montowania kolców przeciw ptakom, zwłaszcza gołębi, które eliminują problem z zanieczyszczeniami odchodami.
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że montaż jest sprawny i dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania klientów. Oferujemy montaż z wykorzystaniem standardowych narzędzi pracy (siatek, haków, linki stalowej) oraz w przypadku zakazu ingerencji w elewacje budynku, stosujemy rozwiązania bezinwazyjne. Wykonywane usługi w pełni spełniają oczekiwania klientów pod względem zabezpieczenia, a przy tym spełniają wymogi bezpiecznego montażu pod względem zagrożenia p- pożarowego. Wykonywane konstrukcje są mało widoczne a tym samym przyjemne dla oka, pod względem estetyki, a tym samym nie zasłaniają promieni słonecznych.
Usługi wykonujemy głównie na terenie Warszawy i Mazowsza. Jesteśmy również otwarci na montaże na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
Charakteryzuje nas estetyka wykonania, bezpieczeństwo i funkcjonalność montażu oraz konkurencyjne ceny. Wszelkich informacji można uzyskać pod numerem tel. 733-157-287, bądź pisząc maila na adres : dbamokota@gmail.com
Zapraszamy, również do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą państwo wszelkie potrzebne informacje: www.dbamokota.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne”