TALISKER NEMO*PL kot Rudegokrólika

Jak się zmieniają nasze słodziaki

Moderatorzy: Teba, Kocurowa

Zablokowany
rudensja
Posty: 996
Rejestracja: wt lip 18, 2006 7:29 am
Lokalizacja: Katowice

TALISKER NEMO*PL kot Rudegokrólika

Post autor: rudensja » śr sty 24, 2007 9:15 am

Oto TALISKER NEMO*PL, który jest kotem Rudegokrólika
Jego kolor to a 09 22, czyli niebieski klasycznie pręgowany z białym.
Urodził się 09.02.2006 r.


Dodatkowe informacje:
Talisker to nazwa szkockiej whisky malt wyrabianej na tajemniczej i mglistej Wyspie Sky w północnej Szkocji. Charakter Pana T. w pełni to oddaje. Jest pełen sekretów jak wrzosowiska, słodko-gorzki jak whisky, mądry i przedsiębiorczy jak wyspiarze i jedyny w swoim rodzaju jak Talisker. I najbardziej pod słońcem ukochany.Tu jestem jeszcze straszny maciupulek, mam dwa miesiące i nadal mieszkam z mamą.

ObrazekJuż mam trzy miesiące i właśnie zamieszkałem z Agnieszką. Siedzę na dywaniku w łazience i pilnuję, żeby mi się pani w wannie nie utopiła (albo nie rozpuściła, siedzi tam już od godziny).

ObrazekMam czery miesiące, urosłem i zajmuję już pół łóżka. Ale nikt nie narzeka, bo za to widać, jakie mam śliczne wzorki na boczkach.

ObrazekPięć miesięcy, czyli poważny już ze mnie gość. Choć wyglądam jak pajączek, strasznie mam długie łapki.

ObrazekInauguruję moją balkonową wolierę. Nie wiem czemu zrobiono tą siatkę. Przecież zawsze jestem taki grzeczny.

ObrazekMam pół roku i wreszcie wyglądam jak prawdziwy miałkun. Powinowactwo z szopem widać od razu. Ogoniszcze mi urosło, że hej. Nareszcie podłoga w domu będzie czyściutko wyzamiatana.

ObrazekDziesięć miesięcy, czyli mężczyzna pełną gębą. No i przystojniak jestem w tym futrze. Obrastam sobie na zimę tak namiętnie, że wszyscy znajomi z przerażeniem czekają na kolejną zimę stulecia.

Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Koci album”