JENNY z Zielonej Doliny WITA

Tutaj przedstawiamy siebie i nasze mainkuny

Moderatorzy: Teba, Kocurowa

Awatar użytkownika
Meri

Post autor: Meri » czw sty 23, 2014 16:46 pm

bratpit pisze:Maja, jak najbardziej prywatnie, co nie oznacza, że nie odpowiadam za to, co piszę. Gdy wypowiadam się jako prezes, na samym dole jest zawsze odpowiedni podpis. :)

Uważam, że niektórzy ludzie nie powinni hodować żadnych kotów -- przez swoje podejście do rasy. Nie wiem dokładnie co tekst który zacytowałem oznacza -- prawdopodobnie są to przeciwnicy okalecz^H^H^H kastracji kotów. Wystarczy prześledzić w google historię tej hodowli, zaczynali od sprzedaży kociąt na allegro, więc widać jakie mają podejście do kotów i hodowania.

I nie wydaje mi się, żeby ludzie reprezentujący FPL byli przeciwnikami kastracji kotów.

Znając życie, część kotów sprzedanych przez tą hodowlę zasili pseudo hodowle zrzeszone w stowarzyszeniach typu "kota i psa".
Przecież ja jestem za kastracją, tamto to była ironia... :lol:
Przekonania mam namyśli, że raczej hodowcom nie powinno nie zależeć na dalszych losach swojego kota... przecież to dziwne, że im wszystko jedno czy kot zostanie wykastrowany czy nie.
Obrazek

Fasola

Post autor: Fasola » czw sty 23, 2014 17:37 pm

W sumie masz racje bo,gdybym ja byla hodowca to interesowalby mnie dalszy los kociat. Ich interesuje jedynie sprawa warunkow bytowych a nie przyszlosci plodnosci.

Fasola

Post autor: Fasola » czw mar 27, 2014 10:19 am

Moja kochana kicia rośnie jak na drożdżach, jest grzeczna-nikogo w naszym domu (włącznie z gośćmi) nigdy nie podrapała ani nie ugryzła. Nie mam problemu z obcinaniem pazurków. Wymaga uwagi, troski i zabawy jak każdy kotek- uwielbia wędki z piórkami i piłeczki. Piłki są po całym domu-potrafi wziąć w łapki i chodzić na dwóch łapkach! U nas jest od 17 stycznia i już mogę stwierdzić, że czuje się w pełni członkiem rodziny, ma swoje przyzwyczajenia i zachcianki, jednak wiem że sporo przed nami-codziennie się odkrywamy :)
staram się, żeby jej dieta była zróżnicowana-dostaję animonde w puszkach, RC dla kociąt MCO, wołowinkę oraz rybki.Do tego witaminki i tranz łososia jako dodatek 2x w tygodniu. I juz muszę podawać jej pastę odkłaczającą, z tym że Gimbet-a nie bardzo lubi, ale za to Miamour wcina aż się uszy trzęsą. Pozdrawiamy :)
Obrazek
[/img]

Fasola

Post autor: Fasola » czw mar 27, 2014 10:20 am

Obrazek

Awatar użytkownika
Funia90

Post autor: Funia90 » pt mar 28, 2014 14:03 pm

Witam na forum :) dziewczynka śliczna :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sunshain
Site Admin

Post autor: sunshain » pt mar 28, 2014 14:24 pm

Fasola pisze:Obrazek
słodka :)
Obrazek

Fasola

Post autor: Fasola » wt gru 02, 2014 22:35 pm

Długo nie pisałam, ale na bieżąco śledzę forum. Tak urosła moja kiciunia kochana :)
Nawet drapak własnej roboty okazał się za mały :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koty i ludzie”